Trwa ładowanie...
d2uks5q

Unibep wybuduje budynek mieszkalny w Warszawie za 42 mln zł netto

Warszawa, 06.11.2015 (ISBnews) - Unibep podpisał umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na Osiedlu Gama przy ul. Kondratowicza w Warszawie wraz z elementami infrastruktury za ryczałtowo 84,55 mln zł netto, podała spółka.

Share
d2uks5q

"Przedmiotem umowy jest realizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego, polegająca na kompleksowym wykonaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym, wraz z układem komunikacyjnym i infrastrukturą techniczną, przy ul. Kondratowicza w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

W budynku o wysokości 8 kondygnacji naziemnych znajdzie się 127 mieszkań oraz 8 lokali usługowych. Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli 210 stanowisk parkingowych na dwóch kondygnacjach garażu podziemnego pod budynkiem. Termin realizacji inwestycji określono na IV kwartał 2015 r. - I kwartał 2017 r.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,08 mld zł w 2014 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

(ISBnews)

d2uks5q

Podziel się opinią

Share
d2uks5q
d2uks5q