Trwa ładowanie...
d2ywg8j

Unibep wybuduje hotel na Białorusi za 40,5 mln euro netto (opis)

21.09. Warszawa (PAP) - Miejskie Państwowe Przedsiębiorstwo z siedzibą w Mińsku na Białorusi wybrało ofertę Unibepu na budowę hotelu w Mińsku. Wartość kontraktu to 40,5 mln euro...

Share
d2ywg8j

21.09. Warszawa (PAP) - Miejskie Państwowe Przedsiębiorstwo z siedzibą w Mińsku na Białorusi wybrało ofertę Unibepu na budowę hotelu w Mińsku. Wartość kontraktu to 40,5 mln euro netto - podała spółka w komunikacie.

"Przedmiotem inwestycji jest realizacja hotelu w standardzie 4*, +pod klucz+ wraz z parkingiem w centralnej części Mińska. Kontrakt obejmuje projektowanie i wykonawstwo. Wstępne parametry inwestycji: 22 kondygnacje, ok. 300 pokoi hotelowych, 6-kondygnacyjny garaż wolnostojący, powierzchnia całkowita ok. 40 tys. m2 (łącznie część hotelowa, fitness, basen, część rozrywkowa i restauracyjna)" - napisano w raporcie.

Prace mają zostać wykonane między majem 2011 roku a grudniem 2013 roku.

"Do rozpoczęcia realizacji inwestycji niezbędne jest podpisanie umowy z inwestorem (wzór był elementem oferty) oraz pozyskanie przez inwestora finansowania z ubezpieczaniem KUKE (wstępna oferta banku na finansowanie 85 proc. wartości inwestycji była elementem oferty)" - poinformował Unibep. (PAP)

morb/ jtt/

d2ywg8j

Podziel się opinią

Share
d2ywg8j
d2ywg8j