Trwa ładowanie...
d1pooxh
d1pooxh

Unified Factory uruchomi model SaaS w Polsce w IV kw., globalny w 2017 roku

Warszawa, 22.08.2016 (ISBnews) - Unified Factory chce w IV kwartale rozpocząć oferowanie usług w modelu SaaS w Polsce, a następnie - od 2017 roku - globalnie, sukcesywnie wprowadzając kolejne wersje językowe. Niezależnie od tego szykuje się do wejścia na rynki USA i Kanady i nie wyklucza również wprowadzenia usług do Brazylii i Meksyku, poinformował prezes Maciej Okniński.
Share
d1pooxh

"Plan wprowadzenia na rynek globalny rozwiązań w modelu SaaS zainicjowany zostanie od wprowadzenia tych usług w Polsce w IV kw., a kolejne wersje językowe zaczną się pojawiać w 2017 roku. Niezależnie od tego na bazie niedawnej umowy inwestycyjnej chcemy wejść na nowe rynki, w pierwszej kolejności do USA i Kanady, a być może także do Brazylii i Meksyku" - zapowiedział Okniński, cytowany w komunikacie.

Ponadto zapowiedział dalsze wzmocnienie pozycji na zagranicznych rynkach, na których spółka jest już obecna ze swoimi wdrożeniami (Czechy, Szwajcaria, Iran). Równolegle prowadzi rozmowy na kilku kolejnych rynkach europejskich, podkreślił prezes Unified Factory.

"Łącznie chcemy zrealizować co najmniej 200 wdrożeń technologicznych do końca roku" - wskazał Okniński.

d1pooxh

Wcześniej Unified Factory zawarł umowę inwestycyjną z partnerem, której celem jest wprowadzenie na rynek amerykański i kanadyjski rozwiązań technologicznych klasy Customer Service Automation służących automatyzacji wsparcia sprzedaży i obsługi klienta w oparciu o algorytmy pamięci asocjacyjnej. Strony szacują koszty realizacji umowy, obejmujące koszty inwestycyjne (sprzedaż, operacje, marketing, dostosowanie platformy Customer Service Automation pod kątem rynku amerykańskiego) na poziomie 1 mln USD.

Unified Factory to producent i globalny dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta opartej na rozwiązaniach klasy Customer Service Automation i algorytmach pamięci asocjacyjnej. W 2015 roku spółka osiągnęła 2,4 mln zysku netto. Od 21 marca 2016 akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

(ISBnews)

d1pooxh

Podziel się opinią

Share
d1pooxh
d1pooxh