Trwa ładowanie...
d3yvay5
d3yvay5

UOKiK: zgoda na koncentrację (komunikat)

...
Share
d3yvay5

03.02. Warszawa - UOKiK informuje:

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie przez Silgan Holdings części mienia spółki DGS-TO. Silgan Holdings stoi na czele grupy działającej w sektorze opakowań produktów spożywczych. DGS-TO z siedzibą we Włocławku należy do spółki DGS i produkuje metalowe zamknięcia próżniowe typu Twist Off. Przed wydaniem decyzji Prezes UOKiK przeprowadziła ankietę wśród producentów i odbiorców zamknięć Twist Off.

Po przeprowadzeniu postępowania antymonopolowego Prezes Urzędu uznała, że koncentracja nie doprowadzi do istotnego ograniczenia konkurencji.

d3yvay5

Zgodnie z przepisami transakcja podlega zgłoszeniu do urzędu antymonopolowego, jeżeli biorą w niej udział przedsiębiorcy, których łączny obrót w roku poprzedzającym przekroczył 1 mld euro na świecie lub 50 mln euro w Polsce.

Jednocześnie informujemy, że na stronie internetowej Urzędu zamieszczane są informacje na temat wszystkich prowadzonych przez Urząd postępowań antymonopolowych w sprawach koncentracji.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d3yvay5

Podziel się opinią

Share
d3yvay5
d3yvay5