Trwa ładowanie...
gospodarka

Uwaga, przerwy techniczne w bankach. Nie będzie można płacić kartami czy korzystać z bankomatów

Brak dostępu do serwisów transakcyjnych, brak możliwości wypłaty gotówki czy zapłacenia kartą. Sprawdź, czy przerwę w najbliższy weekend zaplanował również twój bank.

Share
Uwaga, przerwy techniczne w bankach. Nie będzie można płacić kartami czy korzystać z bankomatów
Źródło: Fotolia, fot: ratmaner
d4fxjw1

10 banków planuje przerwy techniczne w najbliższy weekend. Klienci powinni zaopatrzyć się w gotówkę wcześniej bo karty czy bankomaty mogą nie działać.

mBank

Prace modernizacyjne w mBanku zaplanowano na noc z soboty na niedzielę. W godzinach 1.30-7.30 nieczynne będą bankomaty, wpłatomaty i płatności kartami.

W godzinach 1.30-9.00 nieczynny będzie serwis internetowy i aplikacja mobilna.

d4fxjw1

Oglądaj też: Pekao podpisało umową z Microsoftem. Marek Tomczuk deklaruje: Będą kolejne

Santander

Dla klientów Santandera utrudnienia zaczną się w piątek od godziny 22.30. Wyłączone będą przelewy natychmiastowe, usługa Przelewy24 oraz BLIK

W sobotę, w godzinach 0.00-10.00, wyłączony będzie serwis internetowy i aplikacja mobilna, a w niedzielę od północy do godz. 9.00 nie będzie można korzystać z bankomatów i wpłatomatów.

d4fxjw1

- Jeśli mają Państwo do wysłania jakiś pilny przelew lub jakąkolwiek inną czynność w bankowości internetowej lub mobilnej, prosimy zrobić to przed zaplanowaną przerwą - radzą klientom przedstawiciele banku.

Bank Millenium

Klienci banku Millenium muszą się przygotować na dłuższe utrudnienia. Od godziny 23.00 w sobotę do godziny 18.00 w niedzielę możliwe będą tylko płatności kartami (z wyłączeniem transakcji w internecie, które wymagają potwierdzenia SMS). Niedostępne będą: Millenet, aplikacja mobilna, płatności BLIK i online.

W ograniczonym zakresie będzie działać również telefoniczna obsługa klienta. - Zachęcamy do wcześniejszego wykonania ważnych przelewów - informują klientów przedstawiciele banku.

ING Bank Sląski

Prace modernizacyjne w banku ING zaplanowano na sobotę. W godzinach 8.00-18.00 niedostępne będą: moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

d4fxjw1

Bank BPS

Serwis internetowy banku BPS będzie wyłączony od piątku od godziny 23.00 do soboty do godziny 3.00.

Euro Bank

Z powodu prac modernizacyjnych Euro Bank zaplanował dwie przerwy. W nocy z piątku na sobotę oraz w z soboty na niedzielę, w obu przypadkach w godzinach 23.00-7.00. W tym czasie klienci mogą mieć problemy z dostępem do serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

Idea Bank

W piątek, pomiędzy godz. 22.00 a 6.00 rano w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud.

Nest Bank

W niedzielę od godziny 0.00 do 9.00 wystąpi przerwa w działaniu kart płatniczych. Nie będzie można płacić kartami ani wypłacać gotówki z bankomatów.

d4fxjw1

Bank Pocztowy

W sobotę w godzinach 0.00-10.00 klienci Banku Pocztowego mogą mieć problemy z dostępem do usługi 3D Secure, zabezpieczenia transakcji dokonywanych bez fizycznego użycia karty w internecie.

Kolejna przerwa może wystąpić w niedzielę, godz. 1 a 10.

Toyota Bank

W niedzielę w godzinach 8.00-18.00 w Toyota Banku będą prowadzone prace serwisowe. Klienci muszą liczyć się z utrudnieniami w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego, szybkich płatności oraz autoryzacji płatności kartami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4fxjw1

Podziel się opinią

Share
d4fxjw1
d4fxjw1