Trwa ładowanie...
d2om2hy

Vantage przekazał Erbudowi nakaz rozpoczęcia prac na etapach A i D Promenad ZITA

Warszawa, 09.12.2015 (ISBnews) - Promenady ZITA, spółka zależna Vantage Development, realizująca inwestycję komercyjną we Wrocławiu 'Promenady ZITA', przekazała spółce Erbud nakaz rozpoczęcia robót dla etapu A i D, podał Vantage.

Share
d2om2hy

?Tym samym nie ziścił się warunek rozwiązujący do umowy o roboty budowlane i generalne wykonawstwo" - czytamy w komunikacie.

Umowa zawierała warunek rozwiązujący, wskazujący iż w przypadku, gdy inwestor nie wyda nakazu rozpoczęcia robót, umowa wygasa w zakresie obejmującym nakaz rozpoczęcia robót, a spółce Erbud, w zawiązku z tym nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, naliczenia kar umownych ani żadne inne roszczenia odszkodowawcze, podano także.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. Spółka miała 1 692 mln zł skonsolidowanych przychodów w 2014 r.

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka skupia obecnie działalność na rynku wrocławskim. Spółka jest notowana na GPW od marca 2012 r. W 2014 r. miała 61,79 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d2om2hy

Podziel się opinią

Share
d2om2hy
d2om2hy