Trwa ładowanie...
d2zfadi

Virgin Mobile rozpoczyna rejestrację kart pre-paid

Warszawa, 25.07.2016 (ISBnews) - Virgin Mobile Polska rozpoczyna rejestrację kart pre-paid, poinformowała prezes wirtualnego operatora Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Share
d2zfadi

"25 lipca, zgodnie z wymogiem ustawowym, rozpoczynamy rejestrację kart pre-paid. Jest to wyzwanie dla nas i dla całej branży telekomunikacyjnej. Bardzo zależy nam, aby dla naszych klientów proces rejestracji był prosty i wygodny - dlatego u nas to klient sam decyduje, czy chce odwiedzić jeden z punktów partnerskich i zarejestrować numer osobiście czy woli potwierdzić swoje dane nie wychodząc z domu, z pomocą bezpłatnego kuriera, którego do niego wyślemy" - powiedziała Piotrowska-Oliwa, cytowana w komunikacie.

Na początku czerwca wiceprezes operatora Wojciech Uchman poinformował ISBnews, że Virgin Mobile Polska ma już 400 tys. klientów.

Rejestrację kart Virgin Mobile można przeprowadzić w punktach stacjonarnych Telakces, punktach partnerskich GSM oraz w sieci handlowej Ruch. Kartę zarejestrować można również wypełniając formularz online. Po wysłaniu formularza konieczne jest jeszcze potwierdzenie tożsamości: poprzez zamówienie bezpłatnego kuriera lub w jednym z punktów partnerskich, których adresy dostępne są na stronie Virgin Mobile, podano w informacji.

Prezes Virgin Mobile dodała, że dla wszystkich, którzy zdecydują się zarejestrować numer, przewidziano bonusy: abonenci otrzymają zwrot 50% opłat za aktywację lub odnowienie dwóch pakietów.

Virgin Mobile Polska jest częścią międzynarodowej grupy inwestycyjnej Virgin. W Polsce działa jako MVNO.

(ISBnews)

d2zfadi

Podziel się opinią

Share
d2zfadi
d2zfadi