Trwa ładowanie...
dpbe6y4
dpbe6y4

Vistal wykona i zamontuje konstrukcję mostu w Rzeszowie za 20,9 mln zł brutto

Warszawa, 27.06.2014 (ISBnews) - Vistal Gdynia uzyskała zlecenie od Bilfinger Infrastructure na kompleksowe wykonanie i montaż konstrukcji stalowej mostu przez rzekę Wisłok w Rzeszowie, podała spółka. Wartość umowy wynosi 17 mln zł netto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dpbe6y4

"Przedmiotem umowy jest kompleksowe wykonanie i montaż konstrukcji stalowej mostu przez rzekę Wisłok w Rzeszowie w ramach zadania inwestycyjnego pn. 'Budowa drogi od ulicy Załęskiej do ulicy Lubuskiej wraz z budową mostu na rzece Wisłok w Rzeszowie' realizowanego na rzecz Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie przez Generalnego Wykonawcę firmę Bilfinger Infrastructure. Wynagrodzenie spółki określone w umowie wynosi 20,9 mln zł brutto z VAT (tj. 17 mln zł netto) - czytamy w komunikacie.

Umowa została zawarta pod warunkiem zawieszającym, który stanowi zatwierdzenie spółki jako podwykonawcy przez zamawiającego - Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, podano także.

Vistal Gdynia, spółka dominująca Grupy Vistal, to wiodący producent konstrukcji stalowych w Polsce, realizujący kontrakty dla klientów w kraju i na rynkach zagranicznych. Zadebiutowała na warszawskiej giełdzie 8 stycznia 2014 roku. Grupa działa w segmentach offshore, infrastrukturalnym, marine, infrastruktury portowej, budownictwa kubaturowego i energetyki.

(ISBnews)

dpbe6y4

Podziel się opinią

Share

dpbe6y4

dpbe6y4