Trwa ładowanie...
d32tozt
25-01-2017 08:38

Vivid Games planuje premiery trzech gier w I połowie 2017 r.

Warszawa, 25.01.2017 (ISBnews) - Vivid Games planuje premierę gry "Highway Getaway" (wcześniej "Prime Time Rush") na 9 marca br., premierę "Real Boxing Manny Pacquiao" na 20 kwietnia br., a "Metal Fist: Urban Domination" - na czerwiec br., podała spółka.

d32tozt
d32tozt

Pierwsza tegoroczna premiera to "Highway Getaway".

"'Highway Getaway' to wyścigowa gra akcji oparta na sprawdzonej mechanice rozgrywki oraz cechująca się wysokiej jakości grafiką 3D. Monetyzacyjny potencjał tytułu będzie wzmocniony m.in. poprzez możliwość asynchronicznego współzawodnictwa graczy oraz wiele funkcjonalności społecznościowych" - powiedział product manager projektu Jan Chichłowski, cytowany w komunikacie.

"Real Boxing Manny Pacquiao" trafi na rynek 20 kwietnia.

"Premiera gry jest ściśle związana z terminarzem walk pięściarza. 22 kwietnia odbędzie się mityng 'Pac Mana' z Jeffem Hornem. Wspólne działania marketingowe będą motorem napędowym dla dystrybucji gry, którą będzie można ściągnąć na dwa dni przed wydarzeniem" - wyjaśnił prezes Vivid Games Remigiusz Kościelny, także cytowany w komunikacie.

d32tozt

Z kolei "Metal Fist" zadebiutuje w czerwcu 2017 r. Mechanika gry jest połączeniem bijatyki, platformówki z elementami rozgrywki typu MOBA. Koncept i oprawa artystyczna zostały przygotowane z myślą o jak najszerszej, wielokulturowej grupie odbiorców. Spółka identyfikuje wysoki, międzynarodowy potencjał komercyjny projektu, podano w materiale.

"'Metal Fist' w innowacyjny sposób łączy różne gatunki gier. Aby w pełni wykorzystać komercyjny potencjał, potrzebujemy więcej czasu na wprowadzenie wszystkich zaplanowanych funkcjonalności na satysfakcjonującym nas poziomie. Dzięki temu jakość gry wzrośnie, co przełoży się na lepsze parametry monetyzacji. Jesteśmy zdeterminowani do tego, aby pracować nad grą do momentu, w którym to osiągniemy. Premierę wyznaczyliśmy na czerwiec br." - powiedział Kościelny.

W tym tygodniu Vivid Games planuje też wprowadzić aktualizację gry "Road Hopper", wprowadzającą treść związaną z Chińskim Nowym Rokiem oraz amerykańskim Super Bowl. Tydzień później aktualizację otrzyma również "Real Boxing 2 Rocky".

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował we wrześniu 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

(ISBnews)

d32tozt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32tozt