Trwa ładowanie...
d1j037u

W Biedronkach brakuje Świeżaków. Sieć zapowiada miliony nowych maskotek

Świeżakowe szaleństwo trwa. Szczególne wzięcie mają dwa Juniorki - Bakłażanek Błażejek i Czosneczek Czesio. Klienci chodzą od Biedronki do Biedronki, żeby je znaleźć. Sieć zapowiada dostawy nowych maskotek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozgoryczony klient nie mógł znaleźć Błażejka ani Czesia w żadnym sklepie
Rozgoryczony klient nie mógł znaleźć Błażejka ani Czesia w żadnym sklepie (Biedronka, Fot: mat. prasowe)
d1j037u

Biedronkowe Świeżaki cieszą się niesłabnącą popularnością. W tegorocznej akcji klienci szczególnie "uwzięli się" na małe maskotki - tzw. Juniorki. Te po raz pierwszy dostępne są w ofercie. Dodatkowo do ich odbioru wystarczy 30 naklejek, a nie - jak w przypadku dużych - 60.

Jak informuje superbiz.se.pl zrozpaczeni klienci chodzą od sklepu do sklepu w poszukiwaniu Bakłażanka Błażeja i Czosneczka Czesia. "To uwłaczające" - stwierdził nawet jeden z kupujących.

Zobacz także: Walki w dyskontach. Oto ulubiony sport Polaków

Biedronka tłumaczy, że w poszczególnych sklepach dostępność Świeżaków może być różna. Klienci mogą szukać wymarzonych pluszaków w innych placówkach sieci lub wstrzymać się jeszcze chwilę z ich odbiorem. "W październiku i listopadzie do naszych sklepów dostarczonych zostanie jeszcze ok. 4 mln Świeżaków i Juniorów" - informuje Biedronka.

Zbliża się koniec akcji ze Świeżakami

W ramach akcji "Gang Świeżaków 2" klienci mogą odbierać za darmo maskotki do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby naklejek przyznawanych za zakupy w Biedronce do 19 listopada., zgodnie z zasadami akcji. Świeżaki - ale tylko te większe - są dostępne również w regularnej sprzedaży. Kosztują 49,99 zł.

d1j037u

Podziel się opinią

Share
d1j037u
d1j037u