Trwa ładowanie...

W Millenium dają wyższe oprocentowanie na lokacie. Jeśli użyjesz aplikacji w odpowiedni sposób

Dodatkowe 0,25 punktu proc. na lokacie – tyle otrzymają klienci Millennium Banku, którzy skorzystają z aplikacji mobilnej i zeskanują specjalny baner na stronie banku. Millennium jako pierwszy na rynku wykorzystuje w swoich depozytach technologię rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki niej klienci mogą podwyższyć oprocentowanie lokaty od 3 proc. do 3,5 proc. w skali roku.

W Millenium dają wyższe oprocentowanie na lokacie. Jeśli użyjesz aplikacji w odpowiedni sposóbŹródło: Fotolia, fot: SolisImages
d2itjcx
d2itjcx

Rozszerzona rzeczywistość to technologia łącząca obraz świata rzeczywistego w urządzeniu mobilnym z animacją 3D, która uzupełnia lub rozszerza widzialną rzeczywistość.

Jak nowa technologia działa w przypadku banku? Na stronie internetowej Millennium widoczne są standardowe warunki depozytu. Klienci, którzy skorzystają na swoim urządzeniu mobilnym z opcji rozszerzonej rzeczywistości i zeskanują baner na stronie banku, zobaczą kilkusekundową animację z rosnącym oprocentowaniem.

Promocja dotyczy lokaty mobilnej. Z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze kont w Millennium Banku. Warunkiem jest posiadanie najnowszej wersji aplikacji mobilnej.

Dla posiadaczy dowolnego konta oprocentowanie zwiększy się z 2,75 proc. do 3 proc. W przypadku „Konta 360 stopni”, którego oprocentowanie wynosi 3,25 proc., po skorzystaniu z nowej funkcji w aplikacji mobilnej – wartość oprocentowania lokaty mobilnej zwiększy się do 3,5 proc. w skali roku.

d2itjcx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2itjcx