Trwa ładowanie...

W tych zawodach najczęściej romansują z współpracownikami

Przedstawiciele zawodów, w których trudno o normalny grafik, częściej decydują się na romans z osobą z biura.

Share
W tych zawodach najczęściej romansują z współpracownikami
d2ngv2k

Jak wynika z raportu opublikowanego przez PayScale, zdecydowana większość z 4,2 tys. uczestników badania nie należy do entuzjastów biurowych romansów. Do umawiania się na randki z kolegami z pracy przyznaje się tylko 15 proc. Badanie pokazało również, że co piąty romans nawiązany w biurze kończy się na ślubnym kobiercu.

Jak się okazuje, do zacieśniania relacji z współpracownikami najbardziej chętni są artyści, kucharze i pracownicy działów IT. Co łączy te zawody? Osoby je wykonujące mają nietypowe harmonogramy czasu pracy. Kucharze często pracują na 2 lub 3 zmiany i pozostają w pracy do późnych godzin wieczornych lub nocnych. Czas pracy artystów jest zwykle nienormowany i zależy od ich upodobań oraz weny twórczej, a pracownicy z działów IT często muszą być pod telefonem, by stawić się w firmie, jeśli tylko coś się zacznie dziać.

Elastyczne godziny pracy nie ułatwiają prowadzenia aktywnego życia towarzyskiego i uczuciowego, nic więc dziwnego, że pokusa romansu z współpracownikiem jest większa niż w przypadku osób, które codziennie kończą pracę o 16 i mogą zająć się własnymi sprawami.

www.businessinsider.com

d2ngv2k

Podziel się opinią

Share
d2ngv2k
d2ngv2k