Trwa ładowanie...
d1rlmrs

Wada kierownicy w polskich hulajnogach. Producent oferuje bezpłatną naprawę

W jednej partii hulajnogi Luca polskiej marki Lionelo kierownica nie jest dostatecznie dopasowana. Informację producenta przekazał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drobna wada występuje w jednej serii hulajnogi Luca
Drobna wada występuje w jednej serii hulajnogi Luca (Lionelo)
d1rlmrs

Informacja została umieszczona na stronie lionelo.pl pod opisem jedynego modelu hulajnogi tej marki. Dzięki UOKiK trafi do znacznie szerszego grona odbiorców.

"Informujemy, że w jednej partii hulajnogi Lionelo Luca pojawił się problem polegający na braku dostatecznego dopasowania kierownicy" - informuje Brandline Group, właściciel marki Lionelo.

Wideo: UOKiK ostro o działaniach firmy Cykoria

Producent zaznacza, że problem ten dotyczy tylko jednej partii, oznaczonej jako seria Y, która była sprzedawana między 04.01.2018 roku a 30.04.2018 roku.

d1rlmrs

Jak sprawdzić, czy problem może dotyczyć zakupionej przez nas hulajnogi? Producent wyjaśnia, że seria produktu jest podana na opakowaniu, w nazwie nad kodem kreskowym:

   Lionelo
(Lionelo)

Posiadaczy produktu z dotkniętej wadą serii producent prosi o zgłoszenie się bezpośrednio do serwisu Lionelo.

Istnieje możliwość wyboru jednej z dwóch opcji - bezpłatnej naprawy w serwisie lub bezpłatnego przesłania części do samodzielnego montażu przez klienta.

d1rlmrs

"Bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów to dla nas wartość nadrzędna. Zależy nam, by produkty Lionelo nie tylko przynosiły radość dzieciom, ale również wspomagały ich harmonijny rozwój, zapewniając maluszkom ochronę i wspierając rodziców" - deklaruje Brandline Group.

UOKiK wyjaśnia, że ogłoszenie zostało opublikowane na stronie urzędu "w ramach działań zmierzających do wyeliminowania zagrożeń stwarzanych przez hulajnogi Lionelo Luca, podjętych w toku czynności wyjaśniających w sprawie ogólnego bezpieczeństwa tych produktów".

Do poznańskiego Brandline Group oprócz marki Lionelo, pod którą sprzedawane są artykuły dziecięce, należy także marka elektroniki użytkowej Overmax.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1rlmrs

Podziel się opinią

Share
d1rlmrs
d1rlmrs