Trwa ładowanie...
wada produktu

Wada kierownicy w polskich hulajnogach. Producent oferuje bezpłatną naprawę

W jednej partii hulajnogi Luca polskiej marki Lionelo kierownica nie jest dostatecznie dopasowana. Informację producenta przekazał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Share
Wada kierownicy w polskich hulajnogach. Producent oferuje bezpłatną naprawę
Źródło: Lionelo
dd65g9m

Informacja została umieszczona na stronie lionelo.pl pod opisem jedynego modelu hulajnogi tej marki. Dzięki UOKiK trafi do znacznie szerszego grona odbiorców.

"Informujemy, że w jednej partii hulajnogi Lionelo Luca pojawił się problem polegający na braku dostatecznego dopasowania kierownicy" - informuje Brandline Group, właściciel marki Lionelo.

Wideo: UOKiK ostro o działaniach firmy Cykoria

Producent zaznacza, że problem ten dotyczy tylko jednej partii, oznaczonej jako seria Y, która była sprzedawana między 04.01.2018 roku a 30.04.2018 roku.

dd65g9m

Jak sprawdzić, czy problem może dotyczyć zakupionej przez nas hulajnogi? Producent wyjaśnia, że seria produktu jest podana na opakowaniu, w nazwie nad kodem kreskowym:

Lionelo
Źródło: Lionelo

Posiadaczy produktu z dotkniętej wadą serii producent prosi o zgłoszenie się bezpośrednio do serwisu Lionelo.

Istnieje możliwość wyboru jednej z dwóch opcji - bezpłatnej naprawy w serwisie lub bezpłatnego przesłania części do samodzielnego montażu przez klienta.

dd65g9m

"Bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów to dla nas wartość nadrzędna. Zależy nam, by produkty Lionelo nie tylko przynosiły radość dzieciom, ale również wspomagały ich harmonijny rozwój, zapewniając maluszkom ochronę i wspierając rodziców" - deklaruje Brandline Group.

UOKiK wyjaśnia, że ogłoszenie zostało opublikowane na stronie urzędu "w ramach działań zmierzających do wyeliminowania zagrożeń stwarzanych przez hulajnogi Lionelo Luca, podjętych w toku czynności wyjaśniających w sprawie ogólnego bezpieczeństwa tych produktów".

Do poznańskiego Brandline Group oprócz marki Lionelo, pod którą sprzedawane są artykuły dziecięce, należy także marka elektroniki użytkowej Overmax.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dd65g9m

Podziel się opinią

Share
dd65g9m
dd65g9m