Trwa ładowanie...
d3pc9c8
d3pc9c8

Warimpex zamierza do końca lipca sfinalizować sprzedaż jednego hotelu

15.6.Łódź (PAP) - Warimpex zamierza do końca lipca sfinalizować sprzedaż jednego ze swoich hoteli. Do końca roku spółka zainwestuje jeszcze 50 mln euro - poinformował Franz...
Share
d3pc9c8

15.6.Łódź (PAP) - Warimpex zamierza do końca lipca sfinalizować sprzedaż jednego ze swoich hoteli. Do końca roku spółka zainwestuje jeszcze 50 mln euro - poinformował Franz Jurkowitsch, prezes spółki.

"Chcemy do końca lipca sfinalizować sprzedaż jednego z naszych hoteli" - powiedział PAP Jurkowitsch.

Prezes nie chciał ujawnić, który obiekt ma zostać sprzedany.

d3pc9c8

Warimpex wydał w tym roku na inwestycje 50 mln euro. Do końca roku w hotele w Jekaterynburgu, Sankt Petersburgu i Katowicach, ma zostać zainwestowane jeszcze 50 mln euro.

W poniedziałek Warimpex otworzył czterogwiazdkowy hotel Andel's w Łodzi. Zarządzaniem obiektem zajmie się Vienna International. Budowa hotelu pochłonęła 70 mln euro.

"Zakładamy, że hotel osiągnie rentowność w trzecim roku działalności. Planujemy, że 10 proc. zainwestowanych środków będzie się zwracać każdego roku" - powiedział prezes.

Warimpex jest właścicielem lub współwłaścicielem dziewiętnastu hoteli. Spółka działa głównie w Polsce, Czechach, Rosji i w Niemczech. (PAP)

jru/ gsu/ pam/

d3pc9c8

Podziel się opinią

Share
d3pc9c8
d3pc9c8