Trwa ładowanie...
d3rr65d

Wasko wygrało przetarg w CPI MSWiA na prace przy obsłudze prezydencji

14.09. Warszawa (PAP) - Wasko wygrało przetarg organizowany przez Centrum Projektów Informatycznych na "Zapewnienie infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej do przygotowania...

d3rr65d
d3rr65d

14.09. Warszawa (PAP) - Wasko wygrało przetarg organizowany przez Centrum Projektów Informatycznych na "Zapewnienie infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej do przygotowania i obsługi przewodnictwa Polski w Radzie UE w drugiej połowie 2011 r. - poinformowało CPI MSWiA w komunikacie.

W wyniku wygrania postępowania Wasko będzie odpowiadało za zapewnienie i utrzymanie portalu informacyjnego prezydencji oraz zapewnienie i utrzymanie systemu obsługi akredytacji uczestników spotkań realizowanych w ramach prezydencji.

O realizację tego zamówienia starały sie także: Sygnity, Netline Group i IT.expert.

Wcześniej CPI MSWiA w wyniku rozstrzygnięcia przetargu podpisało z Wasko i ośmioma innymi oferentami umowy ramowe na prace związane z obsługą prezydencji. Udzielanie zamówień na konkretne części zamówienia odbywa się przez składanie zapytań ofertowych do podmiotów z którymi podpisano umowę.(PAP)

gsu/ jtt/

d3rr65d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rr65d