Trwa ładowanie...
d21fs49

Wielki Świeżak zaatakował Warszawę. Wojsko wysłało na niego myśliwce

Potężnych rozmiarów Pieczarka Piotrek z "Gangu Świeżaków" wymknęła się spod kontroli Biedronki i zaatakowała Warszawę. Film zamieszczony w serwisie YouTube podbija serca internautów
Share
Koniec świata na miarę naszych czasów - podsumował jeden z internautów
Koniec świata na miarę naszych czasów - podsumował jeden z internautówŹródło: YouTube, Fot: chaseit
d21fs49

Nagranie opublikowane w serwisie YouTube "przerosło" wszelkie reklamy "Gangu Świeżaków" wypuszczane przez Biedronkę. Przerosło, bo pokazana tam Pieczarka Piotrek jest większa od Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Atak Świeżaka na stolicę musiały powstrzymać wojskowe myśliwce.

Animacja została przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. Odpowiadają za nie te same osoby, które pokazały już m.in. warszawski epizod "Gwiezdnych Wojen".

d21fs49

Zobacz także: Walki w dyskontach. Oto ulubiony sport Polaków

Internauci są zachwyceni nową produkcją opublikowaną 9 listopada. W ciągu doby obejrzało ją ponad 20 tys. osób. "Witamy pod filmikiem który już za chwile podbije internet" - stwierdził wprost jeden z komentujących. Zachwytów pod filmem jest więcej.

   YouTube
Źródło: YouTube, Fot: screen

Ostatni moment na zebranie Świeżaków

d21fs49

Jak można się domyślać, maskotka z Biedronki została bohaterem animacji, bo Świeżaki to w Polsce po prostu fenomen. Niektórych żądza posiadania pluszaków skłoniła nawet do kradzieży.

Akcja "Gang Świeżaków 2" zbliża się jednak do końca. Naklejki można zdobywać już tylko do 19 listopada. Same maskotki będzie można odbierać do 3 grudnia. Do tego czasu mają pojawić się także brakujące egzemplarze, które cieszyły się największym wzięciem klientów Biedronki.

d21fs49

Handel Świeżakami kwitnie w sieci

Niezależnie od tego, co dzieje się w sklepach, Świeżaki królują także na portalach aukcyjnych. Za całą kolekcję trzeba zapłacić aż 250 zł.

   Olx
Źródło: Olx, Fot: screen
d21fs49

Podziel się opinią

Share
d21fs49
d21fs49