Trwa ładowanie...
d1jtwu2

Wielkopolska Policja zatrzymała 42-latka. Kilkadziesiąt włamań na koncie

42-latek miał dokonać 37 kradzieży z włamaniem w Poznaniu i okolicach. Policja zatrzymała jego i pochodzące z kradzieży "fanty". Drogocenne przedmioty publikuje na swoim Facebooku i prosi o kontakt prawdziwych właścicieli biżuterii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wśród łupu włamywacza znajdziemy m.in. kolekcję monet, ale również biżuterię i inne drogocenne przedmioty
Wśród łupu włamywacza znajdziemy m.in. kolekcję monet, ale również biżuterię i inne drogocenne przedmioty (Facebook.com, Fot: Wielkopolska policja)
d1jtwu2

Jak informuje wielkopolska Policja, 42-latek w ostatnich miesiącach okradał domy mieszkańców Poznania oraz najbliższych okolic.

W sumie postawiono mu aż 37 zarzutów. Wszystkie dotyczą kradzieży z włamaniem, w zdecydowanej większości oskarżony wybierał domy jednorodzinne.

Jego przestępczy proceder trwał przez dłuższy czas. Złodziej kradł przede wszystkim pieniądze, biżuterię oraz inne drogocenne przedmioty. Część z nich została opublikowana na Facebooku wielkopolskiej Policji.

d1jtwu2

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

"Ktokolwiek rozpoznaje na zdjęciach swoje osobiste rzeczy, bądź jest ofiarą włamywacza do domu i utracił jakiekolwiek mienie, bardzo prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu na ul. Szylinga 2. Policjanci mają do wglądu znacznie więcej rzeczy jakie odzyskali podczas zatrzymania mężczyzny" - informują funkcjonariusze w komunikacie.

d1jtwu2

Wśród przedmiotów znajdziemy m.in. zegarki, pierścionki, bransoletki czy inne części biżuterii. Są też monety kolekcjonerskie, nie tylko polskie. W sumie wartość fantów funkcjonariusze wyceniają na kilkaset tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna spędzi 3 miesiące w areszcie, a za popenione przestępstwa grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

d1jtwu2

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1jtwu2
d1jtwu2

d1jtwu2