Trwa ładowanie...
d111sls
d111sls

Wikana ma pozwolenie na użytkowanie budynku w Świerkowej Alei w Zamościu

Warszawa, 25.06.2015 (ISBnews) - Wikana uzyskała pozwolenie na użytkowanie budynku nr 6 na osiedlu Świerkowa Aleja w Zamościu, o łącznej powierzchni użytkowej blisko 3 tys. m2, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d111sls

"To kolejne, czwarte już w tym roku pozwolenie na budowę, które otrzymaliśmy w terminie. Pokazuje to, że Wikana odbudowuje renomę solidnego dewelopera wśród klientów i odczuwa pozytywne efekty restrukturyzacji" - powiedział prezes Robert Pydzik, cytowany w komunikacie.

W tym roku Wikana uzyskała już pozwolenia na użytkowanie obiektów o łącznej powierzchni ok. 13 tys. m2. Zgodnie z zasadami rachunkowości, które obowiązują spółkę, przychody ze sprzedaży mieszkań można księgować dopiero po przekazaniu lokali klientom (a więc po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie obiektu i zawarciu aktu notarialnego sprzedaży lokalu), podano również.
Wikana posiada także pozwolenie na budowę siódmego, ostatniego budynku na zamojskim osiedlu Świerkowa Aleja. Obecnie trwa procedura wyboru generalnego wykonawcy, a budowa rozpocznie się w III kw. bieżącego roku.

Grupa Wikana to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Od 1997 roku akcje spółki notowane są na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

d111sls

Podziel się opinią

Share
d111sls
d111sls