Trwa ładowanie...
d2om2hy

Wikana zleciła wykonanie III etapu Zielonych Tarasów za 14,5 mln zł netto

Warszawa, 22.10.2015 (ISBnews) - Wikana zleciła Krośnieńskiemu Przedsiębiorstwu Budowlanemu wykonanie III etapu osiedla Zielone Tarasy w Rzeszowie za ok. 14,5 mln zł netto, podała spółka.

Share
d2om2hy

"To obecnie największa inwestycja realizowana przez naszą Grupę i kolejna rozpoczęta w tym roku. Konsekwentnie zagospodarowujemy nasz bank ziemi i sukcesywnie wprowadzamy do oferty sprzedażowej mieszkania zlokalizowane w różnych miastach Polski południowo-wschodniej, proponując klientom ciekawą i zróżnicowaną ofertę" - powiedział prezes Robert Pydzik, cytowany w komunikacie.

W III etap osiedla zaplanowano wykonanie czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą. Inwestycja zostanie ukończona w ciągu 15 miesięcy. Jej łączny PUM wyniesie 5 tys. m2, podano również.

Obecnie bank ziemi grupy kapitałowej Wikana pozwala na zbudowanie ok. 1800 mieszkań. Jeszcze w tym roku Grupa chciałaby rozpocząć kolejne mieszkaniowe projekty deweloperskie, między innymi w Lublinie. Aktualnie w ofercie Wikany znajduje się 359 lokali o łącznej powierzchni użytkowej 20,5 tys. m2.

Grupa Wikana to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Od 1997 roku akcje spółki notowane są na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

d2om2hy

Podziel się opinią

Share
d2om2hy
d2om2hy