Trwa ładowanie...
d456b28

Wizyta szefa rosyjskiego MSZ (komunikat)

...

Share
d456b28

27.10. Warszawa - Biuro Prasowe MSZ informuje:

28 października pod przewodnictwem Ministrów Spraw Zagranicznych RP Radosława Sikorskiego wraz Federacji Rosyjskiej Siergieja Ławrowa obradować będzie w Warszawie VI posiedzenie Komitetu Strategii Współpracy Polsko - Rosyjskiej. Komitet Strategiczny stanowi formułę, która pozwala na przedyskutowanie możliwości współpracy w wielu zasadniczych dziedzinach przy udziale przedstawicieli właściwych resortów Polski i Rosji.

Podczas spotkania Ministrowie Radosław Sikorski i Siergiej Ławrow omówią także istotne kwestie współpracy dwustronnej, w tym przygotowania do wizyty w Polsce prezydenta Dmitrija Miedwiediewa oraz problemy polityki międzynarodowej, w tym współpracę Rosja - Unia Europejska.

d456b28

Ministrowie wręczą również dyplomy "za wybitne zasługi w dziele wzajemnego zrozumienia i zbliżenia społeczeństw Polski i Rosji" aktorce Pani Barbarze Brylskiej i pisarzowi Panu Wiktorowi Jerofiejewowi oraz prof. Adamowi Rotfeldowi i prof. Anatolowi Torkunowowi, współprzewodniczącym polsko - rosyjskiej Grupy do spraw trudnych.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ mick/

d456b28

Podziel się opinią

Share
d456b28
d456b28