Trwa ładowanie...
d1dtjxn

Wojewoda: pomoc dla powodzian z Mazowsza (komunikat)

...

d1dtjxn
d1dtjxn

zaktualizowana lista placówek #

24.05. Warszawa - Zespół prasowy wojewody mazowieckiego informuje:

Transport artykułów pierwszej potrzeby zorganizował Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Dary trafiają do powodzian z terenów gmin Słubice i Gąbin.

W konwoju przekazano wodę butelkowaną, konserwy, zupy w proszku, żywność o przedłużonej trwałości (chleb, dżemy, cukier, herbatę, soki), artykuły higieniczne oraz łóżka, materace i koce. Wodę i żywność przekazały ze swoich zapasów organizacje pozarządowe - Mazowiecki Zarząd Polskiego Czerwonego Krzyża, Banki Żywności oraz Polski Komitet Pomocy Społecznej w Płocku.

Mazowiecki Zarząd PCK nadal prowadzi zbiórkę darów. Najbardziej potrzebne są obecnie: kartony, taśmy do pakowania, koce, śpiwory oraz artykuły o przedłużonym terminie ważności. Zbiórka prowadzona jest w siedzibie PCK przy ul Mokotowskiej 14 w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00 (dary można przynosić przez całą dobę na portiernię) oraz w magazynach pod adresami: ul. Mickiewicza 44, ul. Gdańska 4a, ul. Belgijska 5, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 18.00.

d1dtjxn

Kontakt: Mazowiecki Zarząd Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża ul. Mokotowska 14 tel. 022 628-25-68 e-mail: warszawa@pck.org.pl strona internetowa: www.pck.org.pl/warszawa Nr konta: 65 1050 1041 1000 0022 2368 4321 ING Bank Śląski S.A.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ rda/

d1dtjxn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dtjxn