Trwa ładowanie...

Wrocław. W tym miejscu zapłacisz tęczówką oka

We wrocławskim aquaparku karty płatnicze i gotówka odchodzą do lamusa. Od tej pory za bilet na basen zapłacimy... przy pomocy tęczkówki oka. Niestety teraz trzeba trochę poczekać, bo placówka jest zamknięta z powodu koronawirusa

We wrocławskim aquapaku za bilet zapłacimy za pomocą tęczówkiWe wrocławskim aquapaku za bilet zapłacimy za pomocą tęczówki
dvxjhm9
dvxjhm9

Z informacji PAP wynika, że wrocławski aquapark podpisał umowę z wrocławską firmą technologiczną - PayEye. To właśnie to przedsiębiorstwo zapewni na basenie płatność przy pomocy tęczówki.

PayEye jest wrocławską firmą, która jako pierwsza na świecie opatentowała i wprowadziła biometryczną płatność przy pomocy tęczówki oka. System ma wykorzystywać i podobieństwo tęczówek, i ich różnicę - podobnie jak odciski palców, które z pozoru są podobne, ale w rzeczywistości są unikalne.

Warunek jest prosty - a właściwie są dwa.Aby skorzystać z nowatorskiego sposobu płatności, trzeba zarejestrować się na payeye.com i zasilić darmowe konto.

Potrzebne wsparcie dla najemców galerii. "Bez finansowania będą bankrutami"

Jak podano, by mieć możliwość takiej płatności wystarczy się zarejestrować na stronie www.payeye.com. W czasie pierwszej wizyty na basenie, utworzony zostanie wzorzec biometryczny, który później ma być wykorzystywany do realizowania płatności.

dvxjhm9

Jednak to nie wszystko. Aby skorzystać z usługi, trzeba niestety po prostu poczekać. Z powodu restrykcji w Polsce zamknięto wszystkie baseny czy aquaparki.

"Jak tylko obostrzenia sanitarne zostaną poluzowane, a park wodny otworzy się dla odwiedzających, to ci od razu będą mieć do dyspozycji nowatorską płatność tęczówką oka. Takiej propozycji dla swoich klientów nie ma żaden park wodny na świecie" - czytamy w komunikacie firmy przekazanym PAP.

Korzystanie z konta utworzonego w ramach PayEye oraz transakcje, za które płacimy przy pomocy tęczówki są bezpłatne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dvxjhm9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvxjhm9