Trwa ładowanie...
d2xzgvz

Wyniki Eurojackpot. Najwyższa wygrana znów nie padła

Do wygrania było 385 mln zł. Nikt nie zgarnął jednak najwyższej wygranej. Były za to cztery wygrane II stopnia, po ponad 2 mln euro każda. Padły w Danii, Niemczech i we Włoszech.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Losowanie odbywa się w każdy piątek w Helsinkach
Losowanie odbywa się w każdy piątek w Helsinkach (WP.PL, Fot: Sebastian Ogórek)
d2xzgvz

Szczęśliwe liczby to 15, 31, 35, 40, 46 + 3 i 8. 30 osób w Polsce trafiło wygraną IV stopnia - po 26 tys. złotych.

Eurojackpot to organizowana w sumie dla 18 państw europejskich (w tym dla Polski) loteria, w której można wygrać do 90 mln euro. Gra polega na odgadnięciu pięciu zwykłych i dwóch specjalnych numerów.

Pomysł na stworzenie Eurojackpota pojawił się w 2006 r., a zrealizowany został w 2012 r., po tym, jak organizatorzy konkursów z Niemiec, Danii, Finlandii, Słowenii, Holandii i Włoch zgodzili się współpracować nad międzynarodowym projektem. Powodem powołania do życia tej marki było wykreowanie konkurencji dla popularnej loterii EuroMillions, gdzie koszt losów jest wyższy, a szansa na wygraną niższa niż w Eurojackpot.

d2xzgvz

Zobacz także: Wielka kumulacja Eurojackpot. Jak grać, by dać sobie szansę na 90 mln euro

Pula nagród w Eurojackpot jest podzielona na dwanaście kategorii i może osiągnąć wartość od 10 do 90 mln euro, w zależności od tego, czy komuś uda się odgadnąć daną kombinację liczb. Szanse na główną wygraną w Eurojackpot to 1 do 95 344 200.

Eurojackpot wchodzi do Polski. Do wygrania nawet 380 mln zł

Losowanie odbywa się w każdy piątek w Helsinkach. Transmisja jest dostępna w internecie. Online publikowane są również wyniki Eurojackpot.

d2xzgvz

Podziel się opinią

Share
d2xzgvz
d2xzgvz