Trwa ładowanie...
d9g3yuu
wyniki lotto

Wyniki Lotto. Polska ma nowego lottomilionera

Polska ma nowego lottomilionera. Co prawda nikomu nie udało się zgarnąć 20 mln zł w czwartkowym losowaniu, ale szczęście uśmiechnęło się do gracza Lotto Plus. Zainwestowaną złotówkę rozmnożył dokładnie milion razy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyniki Lotto. Polska ma nowego lottomilionera
(Fot: Totalizator Sportowy)
d9g3yuu

8, 12, 30, 33, 36, 47 - to liczby, które padły w czwartek w losowaniu Lotto Plus. I dokładnie te sześć kulek pozwoliło wygrać milion złotych. Szczęśliwy kupon został kupiony w Warszawie.

Nowy lottomilioner będzie musiał od wygranej zapłacić podatek w wysokości 10 proc. Gdy rozliczy się z fiskusem, resztę będzie mógł już dowolnie wydać. Do dyspozycji pozostanie mu więc 900 tys. zł.

Po czwartkowym losowaniu niedosyt może czuć 71 osób. Tyle właśnie graczy było o krok od ustrzelenia swojego miliona w Lotto Plus. Więcej rozgoryczonych było za to po głównym losowaniu Lotto. Nikt z grających nie trafił "szóstki". 108 osób trafiło za to "piątkę" i będzie musiało pocieszyć się 6 tys. zł.

d9g3yuu

W sobotnim losowaniu Lotto do wygrania będzie 25 mln zł. W Lotto Plus znowu będzie szansa na "milion złotych pocieszenia". Aby zagrać o najwyższą stawkę, wystarczą 3 złote - tyle kosztuje pojedynczy zakład. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, większość graczy skreśla przynajmniej kilka zestawów liczb. Warto jednak pamiętać, że matematyczne prawdopodobieństwo trafienia "szóstki" wynosi 1 do 13 983 816. By los brał udział również w losowaniu Lotto Plus, trzeba dopłacić 1 zł.

d9g3yuu

Podziel się opinią

Share
d9g3yuu
d9g3yuu