Trwa ładowanie...
wyniki lotto
02-12-2016 09:03

Wyniki Lotto. Polska ma nowego lottomilionera

Polska ma nowego lottomilionera. Co prawda nikomu nie udało się zgarnąć 20 mln zł w czwartkowym losowaniu, ale szczęście uśmiechnęło się do gracza Lotto Plus. Zainwestowaną złotówkę rozmnożył dokładnie milion razy.

Share
Wyniki Lotto. Polska ma nowego lottomilioneraFot: Totalizator Sportowy
d2y87ho

8, 12, 30, 33, 36, 47 - to liczby, które padły w czwartek w losowaniu Lotto Plus. I dokładnie te sześć kulek pozwoliło wygrać milion złotych. Szczęśliwy kupon został kupiony w Warszawie.

Nowy lottomilioner będzie musiał od wygranej zapłacić podatek w wysokości 10 proc. Gdy rozliczy się z fiskusem, resztę będzie mógł już dowolnie wydać. Do dyspozycji pozostanie mu więc 900 tys. zł.

Po czwartkowym losowaniu niedosyt może czuć 71 osób. Tyle właśnie graczy było o krok od ustrzelenia swojego miliona w Lotto Plus. Więcej rozgoryczonych było za to po głównym losowaniu Lotto. Nikt z grających nie trafił "szóstki". 108 osób trafiło za to "piątkę" i będzie musiało pocieszyć się 6 tys. zł.

d2y87ho

W sobotnim losowaniu Lotto do wygrania będzie 25 mln zł. W Lotto Plus znowu będzie szansa na "milion złotych pocieszenia". Aby zagrać o najwyższą stawkę, wystarczą 3 złote - tyle kosztuje pojedynczy zakład. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, większość graczy skreśla przynajmniej kilka zestawów liczb. Warto jednak pamiętać, że matematyczne prawdopodobieństwo trafienia "szóstki" wynosi 1 do 13 983 816. By los brał udział również w losowaniu Lotto Plus, trzeba dopłacić 1 zł.

d2y87ho
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y87ho
d2y87ho