Trwa ładowanie...
nagroda
17-09-2016 17:18

Zabawka z Polski z prestiżową nagrodą. Historyczny sukces dwóch sióstr

Po włączeniu misia, umieszczony w środku głośnik zaczyna emitować tzw. biały szum - dźwięk do złudzenia przypominający ten, który niemowlę słyszy w brzuchu mamy.

Share
Zabawka z Polski z prestiżową nagrodą. Historyczny sukces dwóch sióstrFot: materiały prasowe, firma Whisbear
d1k2id2

*Firma Whisbear, założona przez dwie mamy z Polski wygrała w konkursie Innovation Award 2016. Wymyślony przez nie szumiący miś otrzymał główną nagrodę w kategorii dziecięca zabawka. To pierwsza nagroda w tym konkursie dla Polski. *
- Jesteśmy Mamami. Tak, nasze dzieci też cierpiały na kolki. I tak, my też uspokajałyśmy je suszarkami. I marzyłyśmy o szumiących misiach! - piszą o sobie dwie siostry, założycielki Whisbear: Julia Sielecka-Jastrzębska i Zuzanna Sielecka-Kalczyńska.

Zabawka, która podbiła serca jury to miś. Nie jest to jednak zwykły pluszak. Innowacyjność zabawki polega na jej wielofunkcyjności. Po włączeniu misia, umieszczony w środku głośnik zaczyna emitować tzw. biały szum - dźwięk do złudzenia przypominający ten, który niemowlę słyszy w brzuchu mamy. Urządzenie, które bardzo łatwo można uruchomić, automatycznie wyłączy się 40 minutach, kiedy dziecko już spokojnie śpi. Pluszak ma także mechanizm wykrywania płaczu, a jej wygląd inspirowany jest dziecięcymi rysunkami.

Siostrzana firma powstała w 2014 roku. W 2015 roku misie zaczęły być sprzedawane także w Wielkiej Brytanii.

d1k2id2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k2id2
d1k2id2