Trwa ładowanie...
d4b07qb
d4b07qb

Zarząd Clean&Carbon Energy odwołuje pełnomocnictwa udzielone przez B. Tatkę

Warszawa, 03.11.2014 (ISBnews) - Zarząd Spółki Clean&Carbon Energy odwołuje wszelkie pełnomocnictwa (ogólne, szczególne, rodzajowe, procesowe) udzielone w imieniu Clean&Carbon Energy przez Bartosza Tatkę "mieniącego się" prezesem Clean&Crabon Energy, w szczególności wszystkie pełnomocnictwa adw. Markowi Matyjaszczykowi oraz wszystkim ustanowionym przez niego pełnomocnikom substytucyjnym, poinformowała spółka.
Share
d4b07qb

"Zarząd Clean&Carbon Energy S.A. nie potwierdza jakichkolwiek czynności oraz oświadczeń złożonych w imieniu Clean&Carbon Energy S.A. przez adw. Marka Matyjaszczyka oraz z ostrożności cofa wszelkie oświadczenia i wnioski złożone w imieniu Clean&Carbon Energy S.A. przez Marka Matyjaszczyka. Zarząd spółki Clean&Carbon Energy S.A. odwołuje nadto 'prokurę' udzieloną przez Bartosza Tatkę mieniącego się prezesem zarządu Clean&Carbon Energy S.A. na rzecz Łukasza Narożnego" - poinformowała spółka w komunikacie

Kilka dni temu Sąd Okręgowy w Szczecinie VIII Wydział Gospodarczy wstrzymał wykonanie uchwał podjętych w dniu 10 października 2014 r. na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Clean&Carbon Energy w przedmiocie odwołania dotychczasowych członków rady nadzorczej, powołania nowych członków RN oraz w przedmiocie wstrzymania wykonania uchwał w sprawie odwołania Jana Redełkiewicza z funkcji prezesa zarządu oraz powołania Bartosza Tatka na tę funkcję, poinformowała spółka.

Zarząd Clean&Carbon Energy po raz kolejny przestrzega przed dokonywaniem jakichkolwiek czynności cywilno-prawnych z "niejakim Bartoszem Tatką uzurpującym sobie funkcję prezesa zarządu spółki", podano także.

d4b07qb

Zarząd Clean&Carbon Energy konsekwentnie oświadcza, iż nie doszło do zawarcia jakiejkolwiek ugody z Komputronik oraz zależną od niego spółką Contanissimo Limited w celu rozwiązania wielu sporów toczonych na bazie umowy inwestycyjnej. Według niego, dokument nazywany "ugodą" został "spreparowany" przez Komputronik oraz zależną od niego spółkę Contanissimo Limited oraz "nielegalnie działającego w imieniu Clean&Carbon Energy Bartosza Tatkę" w celu wyrządzenia Clean&Carbon Energy szkody wielkich rozmiarów.

Komputronik podał w ub. tygodniu w raporcie bieżącym, że wraz ze spółkami zależnymi Contanisimo Limited oraz Activa zawarł z Clean & Carbon Energy zawarł kompleksową ugodę, mającą na celu definitywne zakończenie wszystkich sporów majątkowych toczących się między stronami.

Źródłem sporów pomiędzy CCE a grupą Komputronika była umowa inwestycyjna zawarta 24 lipca 2010 roku oraz sprawy o zapłatę weksli z wystawienia CCE, które to w drodze indosu nabył Komputronik od instytucji finansowej w marcu 2011 roku.

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

(ISBnews)

d4b07qb

Podziel się opinią

Share
d4b07qb
d4b07qb