Trwa ładowanie...

Zenon Martyniuk przerobił swój wielki hit. Dla sieci handlowej

"Odkąd powstał sklep Arhelan. Zakupy robię tylko w nim..." - śpiewa gwiazdor disco polo. Tekst napisali klienci, którzy wzięli udział w konkursie.
Share
Zenon Martyniuk przerobił swój wielki hit. Dla sieci handlowej
Źródło: Wikimedia Commons/Facebook, Fot: screen
d2z8os1

Wiekszości mieszkańców Polski nazwa Arhelan mówi niewiele. To jednak sieć z długimi tradycjami na Podlasiu. Firma została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez Helenę, Mirosława, Mirosławę oraz Arkadiusza Burzyńskich. Dziś Arhenal to 65 marketów w 39 miejscowościach, w których zatrudnionych jest już ponad 1200 pracowników.

Sieć ma stałych klientów i nie poddaje się w rywalizacji z ogólnopolskimi dyskontami. Prężnie działa m.in. w mediach społecznościowych, gdzie regularnie organizuje konkursy dla klientów. Do jednego z ostatnich zaangażowała bodaj największą muzyczną gwiazdę Podlasia - Zenona Martyniuka. To nie mogło się nie udać.

d2z8os1

Klienci napisali nowy tekst, a gwiazdor disco polo zaśpiewał go przed kamerą w rytm swojego przeboju "Przez twe oczy zielone". Nagranie na Facebooku zamieszczono w piątek, do wtorku obejrzało je ponad 200 tys. osób.

Zobacz także: Wiedzą o tobie wszystko. Jak sklepy śledzą smartfony klientów?

d2z8os1

Podziel się opinią

Share
d2z8os1
d2z8os1