Trwa ładowanie...
d365g13

Znaleźli stertę gotówki. Policja szuka właściciela

Sporą gotówkę znalazł jeden z mieszkańców Poznania i przekazał ją policji. Teraz funkcjonariusze szukają właściciela pieniędzy. Nie zdradzają jednak, o jaką kwotę chodzi.
Share
Policja w Poznaniu szuka właściciela sporej ilości gotówki
Policja w Poznaniu szuka właściciela sporej ilości gotówki
d365g13

"Ktoś zgubił może ostatnio gotóweczkę? Jest do odbioru u policjantów z Komisariatu Poznań Jeżyce" - napisał na Twitterze Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Załączył również fotografię banknotów. Policja jednak tłumaczy, że jest to tylko zdjęcie ilustracyjne.

"Od razu zaznaczam, że kandydaci na właściciela będą musieli odpowiedzieć na kilka pytań weryfikacyjnych" - dodał Borowiak.

d365g13

Policyjny pościg i seria strzałów. Sceny jak z filmów akcji w Gdańsku

Policja nie zdradza żadnych szczegółów, dotyczących pieniędzy. Nie wiadomo, ile ich jest ani gdzie zostały znalezione. Brakuje też informacji na temat tego, jak były zapakowane lub kiedy trafiły na komendę.

Prawdopodobnie wszystkie te informacje będzie musiał podać każdy, kto zgłosi się po stertę gotówki. Jeśli odpowie poprawnie, to funkcjonariusze oddadzą mu jego zgubę.

d365g13

To nie pierwszy tego typu przypadek w Poznaniu. Jesienią ubiegłego roku Borowiak zamieścił podobny wpis w sieci. Wtedy również poszukiwany był właściciel gotówki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d365g13

Podziel się opinią

Share
d365g13
d365g13