Trwa ładowanie...
lotto

Zobacz, czy w sobotnim losowaniu padła szóstka

Wylosowane w sobotę liczby 9, 14, 16, 18, 28 i 29 mogły przynieść szczęśliwcowi 25 mln zł. Nikt jednak nie trafił szóstki. Teraz stawka rośnie – we wtorek jest szansa na 35 mln zł.

Share
Zobacz, czy w sobotnim losowaniu padła szóstka
Fot: NBP
ddrzov5

Jeśli 31 maja padnie jedna szóstka, może ona zmienić układ czołówki najwyższych wygranych w Lotto, która obecnie wygląda tak:

[

lotto.pl ]( # )

ddrzov5

Warto pamiętać, że szczęśliwiec zawsze musi podzielić się częścią wygranej ze skarbówką. Od nagród powyżej 2280 zł należy opłacić podatek w wysokości 10 proc.

To nie pierwsze tak duże emocje w grze w lotto w tym miesiącu. W sobotę 7 maja została rozbita rekordowa kumulacja w lotto - wówczas szóstkę trafiły trzy osoby, a każda z nich wygrała po ponad 19 mln zł.

Maj jest także wyjątkowy dla tych, którzy lubią Ekstra Pensję. W piątek padła już dziesiąta majowa główna wygrana w tej grze. Tym razem z comiesięcznej „pensji” w wysokości 5000 zł, wypłacanej regularnie przez 20 lat, będzie korzystał ktoś, kto zagrał w krakowskim punkcie LOTTO przy ul. Kazimierza Wielkiego 29. To druga taka wygrana odnotowana w Krakowie.
Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Zwykle można je oglądać o godz. 21.40 w Studiu LOTTO na antenie TVP Info oraz w internecie na stronie lotto.pl.

ddrzov5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddrzov5
ddrzov5