Trwa ładowanie...

Zostań Wakacyjnym Zwiadowcą Kraju!

Szukają osób, które sprawdzą, jak czerpać radość z wypoczynku w kraju
Share
Zostań Wakacyjnym Zwiadowcą Kraju!
d17ma49

6 czerwca ruszyła akcja rekrutacyjna na stanowisko: Wakacyjny Zwiadowca Kraju.
*Cel *– sprawdzić, czy Polska jest jeszcze atrakcyjna turystycznie dla swoich mieszkańców.
*Wymagania *– pozytywna energia, chęć podróżowania, wakacyjna dyspozycyjność.

Siedmiu testerów, którzy wyruszą w 2-tygodniową trasę, by odkryć pełną pozytywnej energii Polskę, wyłonionych zostanie podczas dwóch etapów rekrutacji. W pierwszej kolejności, osoby kandydujące na stanowisko Wakacyjnego Zwiadowcy Kraju muszą wykonać zadanie rekrutacyjne – stworzyć opis swojej wyprawy do… supermarketu w taki sposób, jakby to była przygoda ich życia. Tekst wraz z CV oraz dwoma „odjechanymi” zdjęciami należy przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie akcji www.czyjaraszsiepolska.pl.

Najciekawsi kandydaci zostaną zaproszeni do Warszawy do drugiego etapu rekrutacji, podczas którego wyłonieni zostaną zwycięzcy – Wakacyjni Zawiadowcy Kraju.

d17ma49

Zapraszamy wszystkich, którzy nie znoszą nudy, uwielbiają wypoczywać oraz są dyspozycyjni między 21 czerwca a 11 lipca. Już wkrótce mogą dołączyć do grupy zwiadowczej, która wyjedzie za darmo w Polskę z nowoczesnym tabletami Samsung Galaxy Tab i opisze swoje wrażenia z wizyty w najbardziej atrakcyjnych miejscach w kraju. Rekrutacja trwa do 19 czerwca!

Już dziś dołącz do akcji na Facebooku: http://www.facebook.com/otoWakacje Szczegóły akcji wraz z regulaminem pod adresem: www.czyjaraszsiepolska.pl

d17ma49

Podziel się opinią

Share
d17ma49
d17ma49