Trwa ładowanie...
d9g3yuu
d9g3yuu

ZUE ma najkorzystniejszą ofertę na infrastrukturę tramwajową w Krakowie

Warszawa, 24.06.2015 (ISBnews) - ZUE złożyło ofertę z najniższą ceną w postępowaniu przetargowym na "Utrzymanie, konserwację i naprawę infrastruktury tramwajowej w Krakowie w latach 2015-2018". Wartość oferty wynosi 42,3 mln zł netto (52 mln zł brutto), podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d9g3yuu

Zamawiającym jest Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.

"Wartość netto złożonej przez spółkę oferty: 42,3 mln zł. Wartość brutto złożonej przez Spółkę oferty: 52,0 mln zł. Termin realizacji zadania: 3 lata. Zamawiającemu przysługuje 60 dni na sprawdzenie złożonych ofert i wybór oferty najkorzystniejszej" - czytamy w komunikacie.

ZUE podkreśla, że oferta spółki była najkorzystniejsza w odniesieniu do każdego z kryteriów oceny (całkowita cena brutto - waga: 90%, wysokość kary umownej, jaką wybrany w przetargu zapłaci w przypadku wykolejenia spowodowanego stanem torowiska - waga: 10%).

d9g3yuu

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, obejmującą m.in. roboty ziemne i budowę podtorza, systemy odwadniające oraz obiekty inżynierskie i kubaturowe, w tym stacje. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 644 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d9g3yuu

Podziel się opinią

Share
d9g3yuu
d9g3yuu