Trwa ładowanie...
d46eaap
04-04-2017 13:52

ZUE z najtańszą ofertą za 465,9 mln zł na modernizację linii kolejowej nr.25

Warszawa, 04.04.2017 (ISBnews) - ZUE złożyło najtańszą ofertę, wartą 465,9 mln zł brutto, w przetargu PKP Polskich Linii Kolejowych na na Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach projektu "Prace na linii kolejowej nr 25 na odcinku Skarżysko Kamienna - Sandomierz", przewidzianego do realizacji w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, podało ZUE.

d46eaap

Kryteria oceny ofert stanowią całkowita cena brutto - waga: 60%, doświadczenie personelu - waga: 10 % i dostępność linii kolejowej (czas zamknięć torowych) - waga: 30%.

"Termin realizacji zadania zgodnie ze złożoną ofertą to 39 miesięcy. Termin związania ofertą wynosi 90 dni. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert" - czytamy w komunikacie.

Według spółki, złożona oferta jest najkorzystniejsza po uwzględnieniu wszystkich kryteriów. Wartości wszystkich ofert złożonych w przedmiotowym przetargu przekraczają środki przewidziane przez zamawiającego w kosztorysie inwestorskim.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2016 r. miała 343 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d46eaap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46eaap