Trwa ładowanie...
dzggrmb

ABC Data do końca '13 wejdzie na dwa nowe rynki; pierwszy cel to Niemcy

28.08. Warszawa (PAP) - ABC Data realizując plan umocnienia pozycji w regionie do końca roku wejdzie na rynek niemiecki, z którego w następnej kolejności będzie obsługiwała...

Share
dzggrmb

28.08. Warszawa (PAP) - ABC Data realizując plan umocnienia pozycji w regionie do końca roku wejdzie na rynek niemiecki, z którego w następnej kolejności będzie obsługiwała klientów w Danii i Austrii - poinformował prezes spółki Norbert Biedrzycki.

"Wczoraj rada nadzorcza wyraziła zgodę na utworzenie spółki w Niemczech. Po przeprowadzeniu analiz doszliśmy do wniosku, że jest to najatrakcyjniejszy kierunek. Mamy tam już kilkudziesięciu klientów. Docelowo z Niemiec będziemy chcieli obsługiwać Danię i Austrię. Działalność w Niemczech rozpoczniemy w najbliższych miesiącach" - powiedział Biedrzycki.

"Kolejny rynek, na który będziemy chcieli wejść będzie na kierunku południowym. Nie mam tu na myśli Rumunii, w której nadal jesteśmy obecni, bo mamy tu magazyn, z którego sprzedajemy" - dodał.

Prezes pytany, czy ABC Data rozważa ubieganie się o jakąś formę odszkodowania w związku z nieudaną akwizycją rumuńskiej spółki SCOP odpowiedział: "analizujemy różne drogi i wdrożymy najkorzystniejszy scenariusz".(PAP)

gsu/ ana/

dzggrmb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzggrmb
dzggrmb