Trwa ładowanie...
d2uw4in

ABG bliskie podpisania umowy z Hewlett-Packard na prace w ARiMR

17.9.Warszawa (PAP) - ABG pracuje nad podpisaniem umowy ze spółką Hewlett-Packard Polska, która wygrała przetarg Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na utrzymanie w...

d2uw4in
d2uw4in

17.9.Warszawa (PAP) - ABG pracuje nad podpisaniem umowy ze spółką Hewlett-Packard Polska, która wygrała przetarg Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na utrzymanie w eksploatacji i modernizację systemu informatycznego agencji w latach 2009-2010. Zamówienie warte jest 95,4 mln zł netto, a na ABG może przypaść ponad 40 proc. tej kwoty.

"Hewlett-Packard Polska wybrała naszą ofertę do prac przy tym projekcie. Obecnie trwają prace zmierzające do podpisania umowy" - powiedział PAP wiceprezes ABG Paweł Piwowar.

"Wartość naszych prac to czterdzieści kilka procent oferty złożonej przez Hewlett-Packard" - dodał.

Z wypowiedzi prezesa ABG wynika, że kontrakt ABG z Hewlett-Packard Polska może mieć wartość około 40 mln zł netto.

Już wcześniej spółka Hewlett-Packard przy pracach związanych z systemami dla ARiMR współpracowała z ABG, które obecnie jest spółką w 100 proc. zależną od Asseco Poland.

Obecnie trwają prace zmierzające do połączenia Asseco Poland z ABG. Spółki mają zacząć funkcjonować jako jeden organizm od początku 2010 r.(PAP)

gsu/ pam/

d2uw4in
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uw4in