Trwa ładowanie...
dj02lf3

Action rozważa akwizycję spółki technologicznej, rezygnuje z przejęć w branży

31.08. Warszawa (PAP) - Action rozważa akwizycję spółki technologicznej, której rozwiązanie mogłoby być wykorzystane w działalności giełdowej firmy. Action po długim okresie...

dj02lf3
dj02lf3

31.08. Warszawa (PAP) - Action rozważa akwizycję spółki technologicznej, której rozwiązanie mogłoby być wykorzystane w działalności giełdowej firmy. Action po długim okresie poszukiwań rezygnuje z przejęć spółek z branży dystrybucji IT - poinformował na spotkaniu z dziennikarzami i analitykami Piotr Bieliński, prezes spółki.

"Rozmawiamy ze spółką spoza obszaru naszej głównej działalności, jest to spółka technologiczna, która posiada ciekawe rozwiązanie i chce je wprowadzić na rynek. Ich produkt mógłby zostać wykorzystany w naszej działalności. Ta sprawa może się wyjaśnić w najbliższym czasie" - powiedział Bieliński.

Action po długim okresie poszukiwań postanowił zrezygnować z akwizycji spółki z branży dystrybucji IT.

"Rozmawialiśmy praktycznie ze wszystkimi, zrobiliśmy audyty w bardzo wielu firmach i według naszej oceny mniejsze firmy są w nie najlepszej sytuacji finansowej, a takie przejęcie wiązałoby się z dużym ryzykiem" - powiedział Bieliński.

Dodał, że w niedługim czasie spodziewa się bankructw mniejszych spółek z branży.(PAP)

gsu/ ana/

dj02lf3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj02lf3