Trwa ładowanie...
d2g5wbz

Adam Pawłowicz i Piotr Gajek zostali powołani na wiceprezesów Work Service

Warszawa, 14.04.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza Work Service powołała Adama Pawłowicza i Piotra Gajka na wiceprezesów spółki. Zastąpią oni Dariusza Rochmana i Huberta Rozpędka, którzy złożyli rezygnacje, podała spółka.

Share
d2g5wbz

Adam Pawłowicz obejmie stanowisko wiceprezesa od 18 kwietnia. W zarządzie przejmie pełną odpowiedzialność za polski rynek pracy tymczasowej. Połączy dawne funkcje sprzedaży i operacji Work Service. W ramach odpowiedzialności za obszar rekrutacji i doradztwa HR będzie nadzorował spółki z Grupy: Antal International i Work Service Professionnals.

Piotr Gajek zacznie pracę w zarządzie od 1 maja br. Przejmie on obowiązki Huberta Rozpędka, a jego dodatkowym celem będzie dbanie o maksymalną efektywność inwestycyjną i kosztową grupy.

"Dariusz Rochman i Hubert Rozpędek mają olbrzymi wkład w rozwój Grupy Work Service. Obaj aktywnie budowali naszą pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych, za co chciałbym im serdecznie podziękować. Między innymi, dzięki ich pracy, Work Service jest obecnie liderem usług HR w Europie Środkowo-Wschodniej i działa na 17 rynkach" - powiedział prezes Work Service Maciej Witucki, cytowany w komunikacie.

d2g5wbz

Adam Pawłowicz w latach 2009-2014 był prezesem Konsalnet Holding. Pełnił także funkcję prezesa Ruch S.A. i był dyrektorem ds. rozwoju i marketingu w polskim biurze White & Case. Był także prezesem Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych. Jest członkiem rady nadzorczej Work Service International i przewodniczącym rady nadzorczej Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego.

Piotr Gajek, po wielu latach pracy w konsultingu, kierował strategią oraz programami transformacji biznesowej w Orange. W latach 2009-2013 był dyrektorem wykonawczym Orange Polska ds. strategii relacji z klientami oraz ds. transformacji Grupy Orange Polska. Wcześniej, w latach 1992-2002 pracował w firmie Arthur Andersen, a w latach 2002-2009 był partnerem w EY Business Advisory.

Work Service S.A. jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

(ISBnews)

d2g5wbz

Podziel się opinią

Share
d2g5wbz
d2g5wbz