Trwa ładowanie...
d2bwpys
d2bwpys

Agata Gładysz weszła do zarządu Selena FM, będzie dyrektorem rozwoju

Warszawa, 01.03.2017 (ISBnews) - Rada nadzorcza Selena FM powołała do zarządu Agatę Gładysz, która obejmie równocześnie stanowisko dyrektora rozwoju w grupie Selena, poinformowała spółka. Gładysz będzie odpowiedzialna m. in. za nadzór nad opracowaniem i rozwojem nowych produktów, pozyskiwanie innowacyjnego know-how w różnych modelach współpracy z zewnętrznymi partnerami na całym świecie oraz podnoszenie rentowności, podano także.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2bwpys

"Plany rozwoju grupy zakładają dalszą koncentrację na budowie potencjału wzrostowego spółki dzięki tworzeniu unikatowych rozwiązań dla branży budowlanej oraz na zwiększeniu sprzedaży zwłaszcza we flagowych kategoriach produktów. Długofalowym celem Seleny jest zdobycie pozycji lidera w zakresie zaawansowanych rozwiązań odpowiadających bezpośrednio na realne potrzeby konsumentów - zarówno profesjonalnych, jak i indywidualnych. Rozwiązania te muszą wpisywać się w ideę zrównoważonego budownictwa - jest to jeden z priorytetów, ponieważ strategia rozwoju Grupy Selena uwzględnia zarówno cele istotne z punktu widzenia przedsiębiorstwa, jak również całego otoczenia, w którym ono funkcjonuje" - powiedziała Gładysz, cytowana w komunikacie.

Agata Gładysz jest związana z Grupą Selena od 2007 roku, kiedy objęła stanowisko dyrektora business unit piany poliuretanowe, podano także.

"Agata Gładysz jest absolwentką Ekonomicznej Górnośląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach, gdzie ukończyła kierunek Międzynarodowe Stosunki Ekonomiczne. Ukończyła także studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku Controlling oraz na kierunku Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw. Posiada bogate doświadczenie w piastowaniu kierowniczych stanowisk w branży chemii budowlanej" - czytamy w komunikacie.

d2bwpys

Grupa Selena FM to globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej. Główne marki to Tytan, Artelit oraz hiszpańska Quilosa. Jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Zakłady produkcyjne Seleny są zlokalizowane w Polsce, Brazylii, Korei, Chinach, Rumunii, Turcji oraz w Hiszpanii. W 2008 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

d2bwpys

Podziel się opinią

Share
d2bwpys
d2bwpys