Trwa ładowanie...
d2xizlq
d2xizlq

Ailleron wprowadził do oferty linię produktową Wealth dla sektora finansowego

Warszawa, 01.03.2017 (ISBnews) - Ailleron wprowadził do oferty nową linię produktową Wealth przeznaczoną dla sektora finansowego, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2xizlq

"Platforma Wealth stanowi rozwiązanie internetowe i mobilne dedykowane do zarządzania majątkiem przez klienta detalicznego banku i obsługuje m.in. takie procesy jak pozyskiwanie, alokację, inwestowanie i zabezpieczanie majątku" - czytamy w komunikacie.

W ocenie zarządu nowa linia produktowa Wealth posiada podobny potencjał sprzedażowy jak wdrażana na całym świecie komplementarna platforma wideobankowości LiveBank. W konsekwencji nowy produkt zostanie zaoferowany tej samej grupie docelowej co LiveBank, ze szczególnym uwzględnieniem banków detalicznych z szeroką ofertą produktów inwestycyjnych, podano również.

"Do zespołu Ailleron w roli dyrektora Linii Produktowej Wealth dołączył Maciej Witkowski. [?] w latach 2002-2010 odpowiedzialny za wdrożenie oferty inwestycyjnej mBanku, m.in. Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych oraz eMakler, w latach 2010-2017 odpowiedzialny za rozwój oferty produktów inwestycyjnych w Domu Inwestycyjnym Xelion" - czytamy dalej.

d2xizlq

Wybrane rozwiązania nowej linii produktowej Wealth zostaną po raz pierwszy wdrożone w nowym projekcie Golden Sand Bank - międzynarodowym mobilnym banku przeznaczonym dla klienta premium, zaznaczono również.

Ailleron (połączone firmy: Wind Mobile i Software Mind) specjalizuje się w budowaniu produktów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Produkty skierowane są zarówno do szeroko pojętego sektora finansowego, jak i telekomunikacyjnego oraz hotelarskiego. Flagowe rozwiązania firmy to m.in.: LiveBank, iLumio, czy Ringback Tones.

(ISBnews)

d2xizlq

Podziel się opinią

Share
d2xizlq
d2xizlq