Trwa ładowanie...

Allegro Pay. Portal udostępnia nową metodę płatności

Nowa metoda płatności ma ułatwić użytkownikom dostęp do możliwości spłat ratalnych za zakupione produkty. Na początek z Allegro Pay skorzysta grupa kilkudziesięciu tysięcy klientów, która ma systematycznie wzrastać do końca 2020 roku.

Allegro Pay. Portal udostępnia nową metodę płatnościŹródło: PAP
d1jffjz
d1jffjz

Allegro Pay. Portal udostępnia nową metodę płatności

W ramach usługi Allegro Pay klient zyska możliwość wykorzystania środków, którymi będzie mógł płacić za zakupy w dowolnym momencie, wybierając wygodną dla siebie opcję spłaty. Tym samym użytkownicy za dany towar zapłacą w ciągu 30 dni lub w nawet w 20 miesięcznych spłatach.

"Stale inwestujemy w to, aby zakupy na Allegro były jeszcze wygodniejsze, szybsze i bardziej dostępne dla naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy Allegro Pay - nowoczesną i bezpieczną usługę, która jest uzupełnieniem innych metod płatności dostępnych na naszej platformie. Aktywacja usługi zajmie naszym klientom niespełna minutę, a 15 sekund wystarczy im do zrealizowania transakcji" - argumentuje François Nuyts, prezes Allegro.

Allegro Pay. Portal udostępnia nową metodę płatności

Użytkownicy, którzy po zalogowaniu na Allegro, w metodach płatności do wyboru w formularzu dostawy i płatności zobaczą Allegro Pay, będą mogły aktywować usługę i zyskać nawet 4 tys. zł do wykorzystania na swoje zakupy na platformie.

d1jffjz

Allegro.pl jest największą platformą handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Społeczność Allegro tworzy ponad 20 mln zarejestrowanych użytkowników, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm: sklepów, importerów, dystrybutorów, producentów.

d1jffjz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jffjz