Trwa ładowanie...
d31i2x1

Allegro Pay. Portal udostępnia nową metodę płatności

Nowa metoda płatności ma ułatwić użytkownikom dostęp do możliwości spłat ratalnych za zakupione produkty. Na początek z Allegro Pay skorzysta grupa kilkudziesięciu tysięcy klientów, która ma systematycznie wzrastać do końca 2020 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Allegro Pay. Portal udostępnia nową metodę płatności
Allegro Pay. Portal udostępnia nową metodę płatności (PAP)
d31i2x1

Allegro Pay. Portal udostępnia nową metodę płatności

W ramach usługi Allegro Pay klient zyska możliwość wykorzystania środków, którymi będzie mógł płacić za zakupy w dowolnym momencie, wybierając wygodną dla siebie opcję spłaty. Tym samym użytkownicy za dany towar zapłacą w ciągu 30 dni lub w nawet w 20 miesięcznych spłatach.

Czytaj też: Allegro nie chce pośredników. Pracuje nad swoją platformą

d31i2x1

"Stale inwestujemy w to, aby zakupy na Allegro były jeszcze wygodniejsze, szybsze i bardziej dostępne dla naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy Allegro Pay - nowoczesną i bezpieczną usługę, która jest uzupełnieniem innych metod płatności dostępnych na naszej platformie. Aktywacja usługi zajmie naszym klientom niespełna minutę, a 15 sekund wystarczy im do zrealizowania transakcji" - argumentuje François Nuyts, prezes Allegro.

Allegro Pay. Portal udostępnia nową metodę płatności

Użytkownicy, którzy po zalogowaniu na Allegro, w metodach płatności do wyboru w formularzu dostawy i płatności zobaczą Allegro Pay, będą mogły aktywować usługę i zyskać nawet 4 tys. zł do wykorzystania na swoje zakupy na platformie.

*Czytaj także: *Lipiec pod znakiem atrakcyjnych zakupów. Darmowa dostawa i wyjątkowe oferty z Allegro Smart!

Allegro.pl jest największą platformą handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Społeczność Allegro tworzy ponad 20 mln zarejestrowanych użytkowników, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm: sklepów, importerów, dystrybutorów, producentów.

d31i2x1

Podziel się opinią

Share
d31i2x1
d31i2x1