Trwa ładowanie...
d1arxkp

Amerykański BlazeFund chce w II kw. 2013 r. wejść na NewConnect

07.03. Warszawa (PAP) - Amerykańska spółka technologiczna BlazeFund, specjalizująca się w obszarze crowdfundingu udziałowego, planuje wejść na rynek NewConnect w II kw. 2013 roku....

Share
d1arxkp

07.03. Warszawa (PAP) - Amerykańska spółka technologiczna BlazeFund, specjalizująca się w obszarze crowdfundingu udziałowego, planuje wejść na rynek NewConnect w II kw. 2013 roku. Z emisji akcji zamierza pozyskać 1,8 mln USD - podała firma w komunikacie.

BlazeFund zamierza z dwóch emisji akcji pozyskać 1,8 mln USD. Pierwsza z emisji jest przeprowadzana w USA i kierowana do lokalnych inwestorów. Druga skierowana została dla inwestorów spoza USA.

Akcje drugiej emisji mają zostać wprowadzone do obrotu na rynku NewConnect w II kwartale 2013 r. W czwartek ruszyła ich oferta private placement.

"Środki z emisji zostaną przeznaczone na wzmocnienie struktury organizacyjnej spółki, zbudowanie nowych kanałów dystrybucji oraz ekspansję poza USA" - poinformował cytowany w komunikacie wiceprezes Invest Concept Maciej Schabowski, który odpowiada za przebieg emisji w Polsce.

BlazeFund koncentruje się przede wszystkim na projektach inwestycyjnych z obszaru nowych technologii o wartości od 100.000 USD, ale profil inwestycyjny obejmuje także usługi biznesowe, gadżety technologiczne peryferyjne do urządzeń mobilnych, projekty internetowe, software. (PAP)

raf/ ana/

d1arxkp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1arxkp
d1arxkp