Trwa ładowanie...
dysxlpg

Asseco chce wdrożyć rozwiązanie do handlu na giełdach zagranicznych u 5 brokerów

Warszawa, 26.02.2015 (ISBnews)  - Asseco Poland chce wdrożyć  nowe rozwiązanie Promak Plus RNZ, które umożliwia domom maklerskim zaoferowanie klientom zawieranie transakcji na giełdach zagranicznych, u pięciu brokerów do końca bieżącego roku, poinformowała agencję ISBnews rzecznik Asseco Poland Ewa Kryj.

Share
dysxlpg

"Liczymy na pięć skończonych wdrożeń tego rozwiązania do końca bieżącego roku, w tym DM PKO BP. Z pozostałymi trwają obecnie rozmowy" - powiedziała ISBnews Kryj.

Według słów przedstawicieli DM PKO BP, u tego brokera najpierw uruchomione ma być rozwiązanie na tablety i w efekcie oferta na rynki zagraniczne ma ruszyć w II kw. bieżącego roku.

Jak poinformował ISBnews Filip Paszke, prezes DM PKO BP, broker ma już partnera wprowadzającego o globalnym zasięgu, który będzie wspomagał w rozliczaniu zagranicznych transakcji. Jak podkreślił Paszke oferta handlu na giełdach zagranicznych ma stanowić uzupełnienie oferty dla aktywnych klientów DM PKO BP.

Asseco Poland S.A. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania. Jest to największy software house z polskim kapitałem, ponad połowę przychodów grupy stanowią rozwiązania własne. Asseco jest siódmym największym dostawcą oprogramowania w Europie.

(ISBnews)

dysxlpg

Podziel się opinią

Share
dysxlpg
dysxlpg