Trwa ładowanie...
d2twx6n

Asseco P. i Sygnity w maju mogą podpisać z CSIOZ kontrakty na e-zdrowie

18.04. Warszawa (PAP) - Prognozowany przez Centrum Systmów Informacyjnych Ochrony Zdrowia termin zawarcia umów w ramach projektu "Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i...

Share
d2twx6n

18.04. Warszawa (PAP) - Prognozowany przez Centrum Systmów Informacyjnych Ochrony Zdrowia termin zawarcia umów w ramach projektu "Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych" to 7-11 maja, ale stanie się tak w przypadku, gdy KIO w całości uwzględni zastrzeżenia zamawiającego do wyników kontroli uprzedniej Prezesa UZP w zakresie wszystkich części postępowania - podało CSIOZ w komunikacie. W III części tego przetargu najkorzystniejsza była oferta konsorcjum Asseco Poland, a w IV części oferta Sygnity.

CSIOZ w styczniu jako najkorzystniejszą w III części postępowania wybrało ofertę konsorcjum Kamsoft i Asseco Poland, które zaproponowało cenę 159,85 mln zł brutto. Część trzecia projektu dotyczy: "Systemu Gromadzenia Danych Medycznych", "Pomocniczej Bazy Rozszerzonych Danych Medycznych", "Systemu Obsługi Rejestrów", "Systemu Weryfikacji" i "Systemu Wspomagania Rozliczeń".

W IV części jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Sygnity o wartości 79,53 mln zł brutto. Czwarta część projektu to zaprojektowanie, realizacja i nadzór gwarancyjny systemów: "Hurtownia danych" i "System wykrywania nadużyć".

d2twx6n

Przetarg był podzielony na cztery części. CSIOZ w styczniu wybrało oferty najkorzystniejsze we wszystkich czterech częściach po czym przekazało dokumentację do kontroli Prezesa UZP.

Pod koniec marca Prezes UZP przesłał informację o wyniku kontroli uprzedniej w zakresie wszystkich czterech części postępowania. CSIOZ na początku kwietnia złożył zastrzeżenia do wyników kontroli i spodziewa się, że zostaną rozpatrzone przez Prezesa UZP do 21 kwietnia. CSIOZ prognozuje, że w przypadku gdy Prezes UZP skieruję sprawę do KIO, izba rozpatrzy je do 5 maja.(PAP)

gsu/ jtt/

d2twx6n

Podziel się opinią

Share
d2twx6n
d2twx6n