Trwa ładowanie...
d19ocgg
d19ocgg

Atal wprowadza do sprzedaży 183 lokale w III etapie Francuska Park w Katowicach

Warszawa, 26.04.2016 (ISBnews) - Atal rozpoczął sprzedaż mieszkań w III etapie projektu Atal Francuska Park w Katowicach. Osiedle powiększy się o 183 lokale, które znajdą się w trzech budynkach, podała spółka. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2016 r.
Share
d19ocgg

"W III etapie osiedla Atal Francuska Park powstają kolejne trzy nowoczesne budynki. W obiektach znajdzie się 180 funkcjonalnych mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 26 do 134 m2. [...] Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 239 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 30 stanowisk naziemnych. W tej części inwestycji zaplanowano 3 lokale usługowe" - czytamy w komunikacie.
Cały projekt Atal Francuska Park został podzielony na trzy etapy, które składać się będą z dziewięciu obiektów. Znajdą się w nich łącznie 684 mieszkania i 8 lokali handlowo-usługowych.

"Dwie części inwestycji uzyskały już pozwolenie na użytkowanie. W pierwszym etapie Atal Francuska Park powstały trzy budynki z 235 mieszkaniami. [...] Do użytku oddano tam 269 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz kilka miejsc zewnętrznych. W drugim etapie, w trzech kolejnych budynkach zlokalizowano 269 funkcjonalnych mieszkań. W tej części inwestycji powstał także parking podziemny na 309 aut oraz 29 zewnętrznych miejsc postojowych" - przypomniano.

Wiceprezes Mateusz Juroszek wskazuje, że sprzedaż mieszkań w Atal Francuska Park wyraźnie przyspieszyła. "W lutym zawarliśmy tu 29, a w marcu 26 umów deweloperskich. Dlatego zdecydowaliśmy się na uzupełnienie oferty, żeby potencjalnym klientom zaoferować większy wybór mieszkań" - powiedział.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2015 roku Atal sprzedał 1 690 mieszkań.

(ISBnews)

d19ocgg

Podziel się opinią

Share
d19ocgg
d19ocgg