Trwa ładowanie...
bankowość internetowa

Awaria w BGŻ BNP Paribas już usunięta. Działa bankowość internetowa i mobilna

Co najmniej od godziny 16 nie działa bankowość internetowa i mobilna w BGŻ BNP Paribas - skarżyli się klienci. Bank zapewniał, że to przejściowe trudności. Awaria została naprawiona. Klienci już nie powinni mieć problemów z dostępem do swoich kont.

Share
Awaria w BGŻ BNP Paribas już usunięta. Działa bankowość internetowa i mobilna
Źródło: East News, Fot: Wlodzimierz Wasyluk
dh8icfu

"Uuprzejmie informujemy, że dostęp do wszystkich usług (bankowość internetowa Pl@net/BiznesPl@net oraz bankowość mobilna GOmobile) został przywrócony. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość" - taką wiadomość WP finanse otrzymały od banku.

Problemy z bankowością pojawił się w czwartek. "W związku z pracami serwisowymi bankowość internetowa i mobilna są chwilowo niedostępne. Jednocześnie zapewniamy, że operacje kartowe i dostęp do bankomatów przebiega bez żadnych zakłóceń. Przepraszamy za utrudnienia" - taki komunikat można było przeczytać na stronie bankowości internetowej banku.

Na facebookowym fanpage'u banku pojawiło się kilka komentarzy poirytowanych awarią klientów. "Pan z infolinii poinformował mnie, że BGŻ BNP Paribas ma ogólnopolską awarię i nic nie działa, konta, karty, dosłownie nic i nie wiadomo kiedy ta awaria się skończy, bo panowie informatycy szukają przyczyny, chyba nadszedł ten czas żeby się z hukiem rozstać z tym baniem, te ostatnie 2 lata wystarczą" - czytamy w jednym z nich.

Zobacz też: Banki będą musiały konkurować, nie tylko między sobą

"Informujemy, że występują przejściowe utrudnienia w sieci telekomunikacyjnej, które skutkują niedostępnością bankowości internetowej Pl@net/BiznesPl@net oraz bankowości mobilnej GOmobile. Pracujemy nad przywróceniem dostępu do wszystkich usług. Przepraszamy za wszelkie niedogodności" - takim komunikatem odpowiadał na Facebooku bank wszystkim klientom.

dh8icfu

Jeden z użytkowników pisał, że system nie działał co najmniej od godziny 16, bo wtedy próbował się do niego zalogować.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dh8icfu

Podziel się opinią

Share
dh8icfu
dh8icfu