Trwa ładowanie...
d34e9rw

Awbud ma list intencyjny z Amiką ws. budowy magazynu za 12,8 mln zł netto

Warszawa, 26.08.2016 (ISBnews) - Awbud podpisał z Amiką list intencyjny dotyczący budowy magazynu wysokiego składowania sprzętu AGD w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Budowa płyty fundamentowej, obudowy Magazynu Wysokiego Składowania oraz budowy łącznika na terenie zakładu Amica S.A. we Wronkach", podał Awbud. Wynagrodzenie określone w ofercie wynosi 12,8 mln zł netto.

Share
d34e9rw

List został podpisany na podstawie przedstawionej przez wykonawcę oferty, która stanowi integralną część listu. Na podstawie listu oraz oferty zamawiający 26 sierpnia 2016 r. przekaże Awbudowi teren budowy, czytamy w komunikacie.

"List został zawarty do dnia 2 września 2016 r. z możliwością przedłużenia jego obowiązywania. Szczegółowe warunki i zasady wykonania robót określonych w ofercie zostaną ustalone w odrębnej umowie, która stanowi przedmiot negocjacji pomiędzy zamawiającym a emitentem, do dnia 2 września 2016 r." - podano również.

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w następujących obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW.

(ISBnews)

d34e9rw

Podziel się opinią

Share
d34e9rw
d34e9rw