Biedronka
11-07-2018 (11:38)

Biedronka otwiera swój pierwszy outlet

Pierwszy outlet Biedronki otworzy się już w czwartek w Poznaniu. Będzie w nim sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki. Klienci znajdą tam m.in. produkty przemysłowe marek Hykker, Smukee, Hoffen, Gardenic.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwszy outlet ruszy 12 lipca w Poznaniu
Pierwszy outlet ruszy 12 lipca w Poznaniu (Wikimedia Commons CC BY-SA)
WP

Outlet sieci Biedronka to nowy format sklepu, w którym oferowane będą pełnowartościowe produkty przemysłowe pochodzące z poprzednich kolekcji. Przeceny mają wynosić od 30 proc. do 80 proc. Pierwszy sklep w nowej odsłonie ruszy w Poznaniu, ma być czynny przy ul. 28 czerwca 1956 r.

Czytaj też: Biedronka zwiększyła sprzedaż o 12 proc. Otworzyła 11 nowych sklepów

– Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych, jak i hurtowych. W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu – mówi Jakub Klimczak, starszy manager sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny za sklepy w tym regionie.

WP

Zobacz też: Zapomnij o telefonie. Na wakacjach za granicą najlepsza karta płatnicza i gotówka

Dotychczas Biedronka prowadziła outlety pod nazwą Towaroteka. Tego typu stacjonarne placówki znaleźć można było w ośmiu polskich miastach: w Drzewicy, Gdańsku, Łęcznej, Olsztynie, Olsztynku, Szprotawie, Radomiu i Tarnowskich Górach. Klienci mogli w nich nabyć nadwyżki magazynowe, pozostałości po akcjach specjalnych, produkty z końcówki serii.

Pierwsze Towaroteki ruszyły w 2008 roku. Powstawały w sąsiedztwie sklepów Biedronka, w miejscach, gdzie znajdował się dyskont, ale gdzie można jeszcze wykorzystać dodatkową przestrzeń - podają wiadomościhandlowe.pl

WP

Czytaj też: Właściciel Biedronki podsumował 2017 rok. Polski dyskont z solidnym wzrostem sprzedaży

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP