Trwa ładowanie...
d3mcm9p

Biedronka świętuje ćwierćwiecze. Dyskont wprowadza z tej okazji nowe stroje dla pracowników

3 sierpnia 2020 r. pracownicy sklepów sieci na południu kraju - od Kielc, przez Kraków, po Zakopane - rozpoczęli dzień w nowych, czerwono-czarnych uniformach - informuje sieć sklepów Biedronka. Nowe stroje mają być wkrótce wprowadzone na terenie wszystkich placówek.
Share
Biedronka. Nowe stroje dla pracowników na 25-lecie istnienia dyskontu
Biedronka. Nowe stroje dla pracowników na 25-lecie istnienia dyskontu
d3mcm9p

Biedronka. Nowe stroje dla pracowników na 25-lecie istnienia dyskontu

Już od poniedziałku 3 sierpnia w 151 placówkach sieci sklepów Biedronka na stałe zagościły nowe stroje w postaci czerwonych i czarnych koszulek polo, czerwonych bezrękawników z membraną, rozpinanych bluz, czarnych fartuchów z "biedronkowymi" kropkami i antracytowych koszul dla kierowników.

Nie tylko Biedronka. Kolejne sieci handlowe na celowniku UOKiK

Zestawy nowych uniformów pracowniczych otrzymały sklepy sieci na południu kraju, m.in. w Krakowie, Kielcach, Zakopanem, Nowym Targu, Jędrzejowie i Wadowicach. Nowe stroje to jeden ze sposobów uhonorowania 25-lecia istnienia sklepów sieci Biedronka w Polsce.

d3mcm9p

Biedronka. Następna będzie stolica

- Kolorystyka odzieży jest teraz w pełni spójna z wyglądem naszych sklepów i barwami marki, a to, że ubrania powstawały we współpracy z pracownikami, pokazuje, że jesteśmy zawsze otwarci na ich opinie - tłumaczy Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w sieci Biedronka.

*Czytaj też: *Biedronka odporna na koronawirusa. Portugalski właściciel bardzo zadowolony z wyników

Biedronka poinformowała przy okazji, że region warszawski będzie kolejnym, w którym pracownicy otrzymają nowe uniformy. Tam odzież zostanie wprowadzona w ciągu kilku następnych tygodni. "Do wszystkich sklepów sieci stroje w nowych kolorach będą wprowadzane stopniowo przez najbliższe miesiące" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

d3mcm9p

Podziel się opinią

Share
d3mcm9p
d3mcm9p