Trwa ładowanie...

Biedronka wystartowała z "Programem 99+". To promocja dla dużych rodzin

Lidl wraz z początkiem sierpnia dołączył do grona partnerów Karty Dużej Rodziny. Biedronka nie pozostaje jednak w tyle i organizuje - choć tylko czasową - ofertę dla wielodzietnych rodzin.

Biedronka wystartowała z "Programem 99+". To promocja dla dużych rodzinŹródło: East News
d2xay28
d2xay28

Od 7 do 13 sierpnia robiąc zakupy za minimum 99 zł w Biedronce można otrzymać 15 proc. rabatu. Obowiązuje jednak szereg obostrzeń. We wspomnianej kwocie nie mogą znaleźć się produkty będące już wcześniej w promocyjnej cenie. A łączna zniżka przy jednorazowych zakupach może wynieść maksymalnie 30 zł.

Upust obejmuje: świeże i przetworzone ryby, parówki, serki homogenizowane, dżemy i kremy do smarowania, ryże, kasze, makarony, jedzenie dla dzieci oraz płyny do płukania. Biedronka nazwała swoją promocję "Programem 99+".

Karta Dużej Rodziny w Lidlu

Promocja Biedronki zbiega się w czasie z nową ofertą Lidla, który dołączył do partnerów Karty Dużej Rodziny. Przez najbliższy rok będzie oferował rodzinom wielodzietnym zniżki na poszczególne produkty.

Zobacz także: Zakaz handlu w niedzielę. Sklepy chcą zmian w Kodeksie pracy

Do udziału w programie sieci handlowe namawiała minister Elżbieta Rafalska. - Zależy nam, żeby zniżki w ramach Karty Dużej Rodziny były realnym wsparciem. Rabat przydzielany w sklepach, gdzie rodziny robią duże codzienne zakupy to spora ulga dla domowego budżetu. Liczę na to, że kolejne duże sieci sklepów dołączą do programu i będą wspierać rodziny wielodzietne - tak zmiany w programie komentowała Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

d2xay28

Mniej zadowolony był natomiast szef Solidarności Piotr Duda.

Czy nowa promocja Biedronki to również krok w stronę Karty Dużej Rodziny?
- Informujemy, iż ze względów biznesowych nie przekazujemy szczegółów na temat ewentualnych przyszłych akcji, a także nie komentujemy potencjalnych planów firmy - czytamy w piśmie przesłanym WP przez przedstawicieli sieci.

d2xay28
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xay28