Trwa ładowanie...
d2f8n5s

Boryszew został zakwalifikowany do drugiego etapu w sprawie zakupu SaarGummi

19.01. Warszawa (PAP) - Złożona przez Boryszew niewiążąca oferta w sprawie zakupu SaarGummi została przyjęta i tym samym spółka została zakwalifikowana do drugiego etapu...

Share
d2f8n5s

19.01. Warszawa (PAP) - Złożona przez Boryszew niewiążąca oferta w sprawie zakupu SaarGummi została przyjęta i tym samym spółka została zakwalifikowana do drugiego etapu postępowania - poinformował Boryszew w komunikacie.

Grupa SaarGummi jest wiodącym w Europie i istotnym w skali światowej producentem zaawansowanych technologicznie, ruchomych i statycznych, systemów uszczelnień pojazdów.

Grupa SaarGummi posiada 12 zakładów produkcyjnych, w tym 3 joint-venture w Europie i na świecie.

d2f8n5s

Produkty firmy znajdują również zastosowania poza branżą automotive, w tym m.in. w nowoczesnym budownictwie i aeronautyce.

Grupa produkuje kompletne systemy uszczelek szyb oraz drzwi pojazdów, systemy uszczelek maski, bagażnika, szyberdachów i pozostałych gumowych elementów pojazdów, uszczelnienia zewnętrzne nowoczesnych budynków i budowli, gumowe profile uszczelniające dla budownictwa, rozwiązania gumowe dla zastosowań specjalnych, np. technologii lotnictwa oraz systemy amortyzacji. (PAP)

gsu/ asa/

d2f8n5s

Podziel się opinią

Share
d2f8n5s
d2f8n5s