Trwa ładowanie...
d3uqjnc

Bracia Gugałowie

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Bracia Gugałowie, czyli Piotr Gugała, Grzegorz Gugała i Radosław Gugała, zajmują się branżą meblarską i są jednymi z najbogatszych rodzeństw w Polsce.

Życiorys

Piotr Gugała urodził się w 1968 roku i jest najstarszym z braci. Radosław Gugała urodził się w 1972 roku, a Grzegorz Gugała – w 1975 roku.

W 2002 roku bracia Gugałowie założyli Grupę G3 w miejscowości Turkowy w województwie wielkopolskim. G3 jest firmą meblarską, która zajmuje się obróbką i impregnacją drewna oraz wyrobem mebli. Jest to jedna z czołowych firm meblarskich w Polsce, która wyniosła braci na szczyt i zapewniła im ogromną fortunę. Firma zatrudnia obecnie ok. 300 pracowników.

W 2014 roku bracia Gugałowie zainwestowali również w wybudowanie hali magazynowej z częścią biurową i częścią socjalną w Słupi pod Bralinem, również w województwie wielkopolskim.

Majątek

Majątek braci Gugałów wyceniany jest w 2017 roku na 829 mln zł. W roku 2016 wynosił o połowę mniej, czyli 470 mln zł.

Miejsce w rankingu najbogatszych Polaków

Piotr, Grzegorz i Radosław Gugała plasują się na 44. miejscu w rankingu najbogatszych Polaków (2017 rok), tuż za Robertem Kamińskim, założycielem firmy Kamis, a przed Krzysztofem Klickim, twórcą firmy Kolporter.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uqjnc
d3uqjnc
d3uqjnc
d3uqjnc

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj